Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek játékra (pl:crisys...

Szerintetek játékra (pl:crisys3, bf4, cod ghost és cod advanced warfare) alkalmas lenne? Cpu:AMD FX-4350 4200MHz (Max.4300MHz) Cache:2x2MB L2 + 8MB L3 Magok száma : 4 vga:sapphire radeon r9 270x oc 2gb 256bit cross fire támogatás táp:kolink 550wattos

Figyelt kérdés

2015. márc. 1. 01:33
 1/5 anonim ***** válasza:

FX4350 vicc annyiért,amennyiért árulják.


Sima 2 modulos Vishera,a 20 ezres Athlon 860K ugyanezt tudja nagyjából.


FX4350-t a nála jóval olcsóbb FX6300 porba veri,ugyanis az már 3 modulos.(6 szál vagy mag,kinek hogy tetszik)



"táp:kolink 550wattos"

Ezt látván,inkább mond mennyi a kereted rá,mert látszik hogy nemigen konyítasz a dologhoz.

Nem rosszból,de leri,hogy te az alapján vásárolsz,hogy melyik nagyobb órajelű,hány bites,mekkora cash,hány watt stb stb.

2015. márc. 1. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát figyelj havaer tényleg nem non értek hozzá csak amiket olvasgattam és hallottam mástól,de nem akarok én vitázni de neh már azt mond nekem h egy 3.5ghz-s órejelú proci jobb mint egy 3.9 v 4.2ghz órejelű? am meg bocs h nem pc vel a kezembe jöttem ki anyámból...
2015. márc. 1. 23:17
 3/5 A kérdező kommentje:
ja és nem ez volt a kérdésem h értek e hozzá v sem hanem h ezekre a játékokra alkalmas lenne e? és nemkéne lehurrogni mert nem értek hozzá,az nem jutott eszedbe ember h talán azért kérdezem mert nem vágom annyira a témát mint pl te?
2015. márc. 1. 23:21
 4/5 A kérdező kommentje:
de azért a tanácsodat megfogadom mert a cpu és a ramot még nem vettem meg,8 giga ddr3as ramot szeretnék és valami ilyesmi amd-s procit, ezekre kb 50 ezret szeretnék rászánni,megoldható h jó legyen ebben az árban?és így ezekhez a játékokhoz elegendő lenne?
2015. márc. 1. 23:29
 5/5 A kérdező kommentje:
és még szeretném megkérdezni hogy amit te mondasz fx6300 proci az hol melyik boltban olcsóbb mint az általam írt fx4350 es? mert ahol én nézem egy árban vannak nem pedig jóval olcsóbb mint ahogy te írtad sőt egy ezressel még az általam írt olcsóbb
2015. márc. 1. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!