Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Amd fx 6300 vagy amd fx 8300...

Amd fx 6300 vagy amd fx 8300 a jobb valasztas?

Figyelt kérdés
jatekra kene majdnem egy arab vannak.Szerintetek melyik a jobb velyiket vegyem jatekra?Fx 6300 vagy 8300?Ac unity,gta meg a nagy nevekkel akarok jatszani
2015. márc. 2. 12:19
1 2
 11/15 BM-Striker ***** válasza:
4ghz fölé húzott FX-8300-al inkább VGA miatt kell aggódnod, mint a processzor miatt.
2015. márc. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
El fog futni, de továbbra is azt javaslom hogy gyűjts pénzt és vegyél egy intelt. Minden fórum tele van panaszkodással hogy amd hardwaren fosul fut minden, mert nem optimalizálnak. Én a büdös életben nem vennék amd processzort játékra szánt gépbe, de a te döntésed.
2015. márc. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
es gondolom hozzad hasonloan a panaszkodok mind intel fanboyok...
2015. márc. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

fx 6300 tulaj vagyok

Nem a procival szokott baj lenni, inkább a vidikarival, Általában csak 3 mag szokott menni (azaz 3 szál), 100%-on szerintem még csak tesztelésen volt. Nincs vele semmi bajom, de lehet hogy meggondolnám hogy még egyszer amd-t vegyek. Ahogy írták már, harmat gyenge az optimalizálás (Bár az AMD Gaming Evolved, olykor használ valamit)

2015. márc. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Igen, nyilván aki AMD procit vesz a gépébe, majd egy fórumon panaszkodik hogy szar, mert a program 2 magot használ belőle összesen, az egyszálas teljesítmény pedig szar, az nyilván mind Intel fanboy. Ezért vettek AMD-t ugyebár. Nem minden esetben rossz az amd, tök jó egy középkategóriás netezős/filmezős gépbe például.
2015. márc. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!