Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megvegyem a videókártyát?

Megvegyem a videókártyát?

Figyelt kérdés

Konfig ami már megvan:

i5 4690

Asus H97

4x2 DDR3 1600Mhz Kinghston HyperX

XFX XTR 550W

CM Silencio 650


GTX 960 2gb gondolkozok, sajnos többet nemtudok kiadni kártyáért, és csak Nvidia kell, pár driver miatt ami fontos lenne nekem.

Az a kérdésem hogy olvastam hogy lesz GTX 960Ti érdemes rá várni, mert addig kihúzom HD4600 is.

Monitorom FullHD szóval felbontás adott.


2015. márc. 3. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:
RAM is 2x4 kellett volna 4x2 helyett, így baromi nehéz lesz bővíteni. A helyedben összeszorítanám a fogam, és vennék egy 970-et, akár referencia modellt, ha másra nincs keret, de hiába vársz a 4 gigás 960-ra, a 60-as modellek mindig középkategóriásak, és kegyetlen gyorsan elavulnak ha komoly játékra kell. A gép többi részéből erre következtetek, úgyhogy szerintem nem járható út. Egyébként amíg kijön a 960ti addigra összejönne plusz 40 ropi egy 970-re is
2015. márc. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lol nekem is ilyen processzorom van.

Egy GTX960 van betervezve, de nekem a Black Desert Online-hoz kellesz. Függőség lesz.

+ Valamiért nagyon kevés játék tud lekötni.

De ami leköt az nagyon. Dishonoredet 7x játszottam végig.

CS:GO-ba kéthetente 50 órát rakok bele. Vagy többet.

Még régen metin2 és privát szerverei kb 2-3 ezer óra. De az régen volt, már hozzá se nyúlnék.

Warframe 600 óra.

Dark Souls 2 kb 80. De itt minden windows újratelepítésnél elvesztek a mentéseim, ezért inkább abbahagytam. Tudom kalóz bajok.


Egyébként.. a monitorod kábelét ellenőrizd le. Mert nekem pl.: D-SUB-os, és kellesz vennem hozzá egy DVI-I - D-SUB átalakítót.

2015. márc. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!