Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy kell HDD-ről SSD-re...

Hogy kell HDD-ről SSD-re költöztetni? (HDD=C + D meghajtó, SSD = H meghajtó)

Figyelt kérdés
Mondtak nekem egy programot a Norton Ghostot. Szóval nálam a C meghajtón van windows akkor most azt backupolnom kéne a D -re és azt pedig restore az SSD-re?

2015. márc. 4. 20:56
 1/5 Gábor_79 ***** válasza:
2015. márc. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ezt már néztem.
2015. márc. 4. 21:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Szép és jó dolog ez,de.


Manapság a rettentően eltérő hardveres és BIOS környezet miatt még egy windows normál telepítése is sokszor gondba fullad,akkor majd pont egy ilyen áthelyezés lesz garantáltan stabil és bugmentes?


Lehet,de szerintem míg végigolvasod hogyan kell,addig felszalad a friss windows az SSD-re.

2015. márc. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Tengor ***** válasza:
#3-al egyet tudok érteni. Tedd újra az egészet!
2015. márc. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A hardveres környezet szinte nem változik, egyedül a HDD cserélődik SSD-re, ekkora módosítást pedig gond nélkül kezel a rendszer. Egy jól működő rendszer esetén sosem szoktam újratelepítést ajánlani. Az újratelepítés gyorsan megvan, de mire mindenhez illesztőprogramot telepít, beállítja a rendszert, feltelepíti a programokat és a felmerülő egyéb problémák megoldásával használhatóvá teszi a rendszert, az már nem kevés idő. Én egy éve, az akkor három éves rendszeremet költöztettem HDD-ről SSD-re, a mai napig jól működik. Az Acronis True Image programmal csináltam, de az fizetős. Helyette ezt a linket osztom meg, ingyenes a program és leírás is van a dolog mikéntjéről:

[link]

2015. márc. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!