Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen egeret érdemes venni...

Milyen egeret érdemes venni 8-11k magasságában?

Figyelt kérdés
Nincsenek különösebb igényeim, ne legyen noname szutyok, vezetékes legyen, az oldalán legyen előre\hátra gomb, minimum 2000-2500 dpi, és kb ennyi. Iponon\pcx en nézelődtem, de nem találtam olyat, ami különösebben felkeltette volna az érdeklődésemet.
2015. márc. 5. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Logitech G400, többe kerül, mint amit írtál, de nagyon tartós és baromi jó egér, le nem cserélném. Behal, ilyet veszek legközelebb is.
2015. márc. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazság szerint egy kicsit ódzkodok már a logitechtől, a harmadik egerem adja meg magát bőven idő előtt(g300, még nincs másfél éves), előtte volt pár gagyi(olcsó trust, és hasonlók), de azok is bírták eddig.
2015. márc. 5. 11:36
 3/4 anonim ***** válasza:

A Logitech-kel nincsen semmi baj , elég jó márka , az hogy neked elromlott , arról nem a Logitech tehet , a többinek jó .


Ilyen árban talán ezt tudnám javasolni:


[link]


Vagy még ezt:


[link]


Én ezt a kettőt venném az biztos.

Nagyon jó ár/érték arányú egerek szerintem.

2015. márc. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ami azt illeti, a G300 nagyon sok embernél produkálja azokat a hibákat, amiket nálam, mégis kinek a hibája lenne?

Különben sem azt mondtam, hogy gagyi márka, egyszerűen rossz darabokat fogtam ki, ugyanez előfordult velem merevlemezekkel is(a gagyi maxtor több, mint 8 évig bírta, egy western digital meg két év után megadta magát), ez mégsem azt jelenti, hogy a wd rossz, a maxtor meg jó.

2015. márc. 5. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!