Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan kell beállítani egy...

Hogyan kell beállítani egy full hd led tv-t ha monitornak szeretném használni?

Figyelt kérdés
2015. márc. 5. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó esetben semmit nem kell magán a tévén állítani, de érdemes a használati útmutatóját elolvasni, hogy lásd, hogy a gyártó mit javasol.
2015. márc. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a kép normál állapotban is elég jó de kisüti a szemem ha sokáig olvasok vagy játszok. próbáltam játszadozni a beállításokkal de nem tudom eldönteni hogy mi lenne a leg optimálisabb minőség és szemkímélés szempontok alapján. a használati utmutatoban nem találtam arra utalásokat hogy milyen beállítást ajánlanak számítógépre csatlakoztatva
2015. márc. 5. 19:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Szoktak lenni előre beállított képprofilok (még monitorokban is). Ezeket próbálgasd végig. Játék vagy szöveg mód kisebb kontrasztú lehet, kényelmesebb a szemnek.
2015. márc. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
olyat nem találtam hogy pc vagy szöveg mód. játék mód van de az kb ugyanannyira zavarja a szemem mint a normál. a film mód van beállítva a legkisebb kontrasztal de ott a kép élesség is jelentősen lejjebre van állítva. ettöl mintha valamit veszítene a kép a minőségböl a többi módhoz képest. ha jol sejtem akkor valahol a kettő között lesz a megoldás de valahogy sehogy sem akar összejönni tökéletesre.
2015. márc. 5. 19:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor állítgasd manuálisan, amíg számodra megfelelő nem lesz. Fényerő, kontraszt, színmélység, élesség stb.
2015. márc. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az a legjobb ha magadnak állítod be. Nekem is úgy kellett. Mert nálam is vagy túl sötét volt vagy túl világos vagy színtelen. Csak eltart egy ideig míg optimális szintre állítod. De az sem vészes. Nálam erre voltak ilyen minták (lg) aminek a segítségével könnyű volt megcsinálni. Addig tologattam az értéket amíg számomra jó nem volt. Így most szépek a színei. De szerintem minden ilyen tv-ben kell hogy legyen. A Samsung tvmbe is van.
2015. márc. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát ebben nem találtam ilyet de időközvben felfedeztem egy szórakozás módot is ami csak akkor van benne a listában amikor egy monitort is rákötök a gépre a tv mellé. ez nekem már tényleg magas. azt tudjátok hogy alapból ezt mirét nem tudom elérni??
2015. márc. 6. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!