Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen videokartyat vegyek...

Szil19 kérdése:

Milyen videokartyat vegyek amit elbir a gepem es most is kaphato?

Figyelt kérdés

Most egy nvidia 9500 gt passziv hutesu videokartyam van,evek ota ezt hasznalom es ugy nez ki,kezd megrottyanni. Milyen videokartyat tudnatok ajanlani, amit elbir a gepem? Nem mostani darab, amd 2 magos proci,ddr2-es ram 2 gb. Olyan videokartya ajanlatot szeretnek kapni, amit meg lehet vasarolni boltban garanciaval,szamlaval es egy picit jobb is. Passziv hutesu kellene. Fogalmam sincs milyen lenne jo,ami hasonlo a mostanimhoz.

Legyszives kimeljenek meg a nem segito beszolasoktol a miliomosok,nincs penzem 50+ ezresre es uj gepre sem. Koszonom a segitseget elore is.



2015. márc. 6. 07:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Konkrétan mennyi rá a keret? 20-25 körül r7 240, vagy r7 250 et vennék, mindkettő számottevően erősebb az előző kártyádnál, és mindkettőből van passzív hűtésű változat is.
2015. márc. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
10 ezer korul gondoltam. nem szamitottam ra,hogy erre is kell koltenem, de kenytelen leszek. hitelt nem akarok felvenni miatta.
2015. márc. 6. 09:07
 3/11 anonim ***** válasza:
akkor vegyél valami régebbi erősebbet.pl Radeon HD 6670,esetleg 7730 vagy ilyenek.
2015. márc. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
újat ilyen árban nem éri meg szerintem, hardverapron kell körülnézni. Egyébként főként a tápegység ami befolyásoló tényező, hogy letudja-e adni a kellő voltot, de szerintem ilyen áron nem fogja megizzasztani a gépet egy vidikari.
2015. márc. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én ennek beadnám a derekomat:

[link]


[link]

[link]

2015. márc. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A mostani kartya nincsen radugva a tapra es a tapon nincs is hely ha jol tudom. Ezert kell passziv hutesu, mert az aktivat ra kellene kotni a tapra es az nem jo. Nem talaltam ugyan ilyet. Ezert kerdezem,hogy a mai bolti kinalatbol melyik lenne jo nekem ami nem olyan draga,lehet kapni boltba es kb annyit tudna mint a mostani?
2015. márc. 6. 09:18
 7/11 anonim ***** válasza:
Az aktív hűtés azt jelenti, hogy a videokártya hűtése ventilátoros, míg a passzívon csak hűtőborda van. Külön táp a 75W feletti TDP-vel rendelkező videokártyáknak kell. Fentebb a linkelt HD5670 jó vétel lenne, annál jobbat nem kapsz 9k-ért (nem kell neki külön táp sem és modernebb/erősebb a 9500GT-nél).
2015. márc. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
En nem igazan ertek hozza, de egy ventilatorossal mar porul jartam,mert nem tudtam radugni a tapra es igy el sem indult a kartya. A kulon tap mit jelent?
2015. márc. 6. 12:17
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A ventillátornak és a tápnak semmi köze egymáshoz. Lehet, hogy a videókártya, amit használtál, igényelte a tápegységet, de az nem a ventillátor miatt volt..
2015. márc. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
kerdezoskodtem emailben egy webaruhazba,ahol jo sok videokartya kaphato es ok azt irtak,ha nem tudom tapra kotni,mert kicsi a tap vagy nincs csatlakozo hozza rajta,akkor ve vegyek olyat amin ventilator is van. na most ezt nem ertem :( Viszont azt nem irtak, hogy "te luke ilyet vagy ilyet vagy ilyet ajanlanank".Most olyan van a gepembe amin nincs venti. nem kellene egy szuper-hiper mindent tudo,csak egy netezesre,egyszeru film nezesre valo,amit tutire tudok hasznalni a nem tegnap szuletett gepembe. sima mezei P4-es. Most nvidia van benne,egyaltalan ugyan ilyen markat kell keresnem,vagy jo mas fajta is? bocs a hulye kerdesek miatt, de nem vagyok szamtech zseni,egyszeruen a sulihoz kellene hasznalnom a netet,ami igy egy 10 eves telefonrol marha rossz.
2015. márc. 9. 07:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!