Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kingston 2GB DDR2 800MHz-s...

Kingston 2GB DDR2 800MHz-s ramot szeretnék betenni egy DDR2-es 1GB-os 1,8Mhz-es ram helyére, ugye az lehetséges, mivel a foglalat DDR2-es?

Figyelt kérdés
A Mhz-nek van valami hátulütője? Mármint függ tőle valami?

2015. márc. 6. 21:21
 1/5 Dj.N4tk0 ***** válasza:
1.8 MHZ-es RAM nem létezik.
2015. márc. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Dj.N4tk0 ***** válasza:
Ha az alaplap képes 800 Mhz-es RAM-ot kezelni,akkor természetesen jó lesz.
2015. márc. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 meszike91 ***** válasza:
Nézd meg a lapod ramtámogatási listáját.
2015. márc. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a lapod nem támogat csak 667MHz-et akkor is fog működni, nyugodtan bele tudod tenni. Ha nagyon régi alaplapról van szó akkor érdemes megnézni, hogy támogat e 2GB-ot, ezt meg tudod nézni a gyártó honlapján, ha ràkeresrl az alaplapod típusára. A típus rá van írva az alaplapra valahova a ram slot környékére. Ha bármi segítség kell írhatsz privátot :)
2015. márc. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor valószínűleg elnéztem és 800at akartam írni. Köszönöm megnéztem, elvileg támogatott. Még csak másfél éves az alaplapom és anno újnak számított, szóval gondolom jó lesz bele :)
2015. márc. 7. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!