Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Fekvőházas gépbe jó ez a táp?

Fekvőházas gépbe jó ez a táp?

Figyelt kérdés

Van egy régi gépem (Fujitsu E5625), amiben meghalt a tápegység. Mivel nincs sok pénzem (szervizre pláne), egy olcsó tápot kerestem, és ezt találtam.

[link]

Igaz hogy nem márkás, de jó vélemények vannak róla. Kell valamire különösen figyelni, vagy nyugodtan megvehetem és átdugdosom a megfelelő helyre a vezetékeket- ugyanis nem értek a hardverek szereléséhez. Szóval nem a minőségére vagyok kiváncsi (noname), hanem a beszerelésre.



2015. márc. 6. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha elég a tápegységen található csatlakozók mennyisége, akkor igen.
2015. márc. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 hypno ***** válasza:

Ha fizikailag belefér, akkor jó.

A Fujitsu gépek egy részénél teljesen speciális kialakítású tápegységeket használtak, hogy ne lehessen akármilyen szabványos ATX táppal helyettesíteni őket.


Pl. ha ilyen [link] a géped, akkor nem fog beférni a helyére.

2015. márc. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Basszus...pont ilyen. Akkor milyet ajánlasz helyette?
2015. márc. 7. 08:56
 4/7 hypno ***** válasza:

Talán egy TFX szabványú táp (175 mm x 86 mm x 65 mm)befér a helyére, de le kell mérni.

Plusz barkácsolnod is kell. Szét kell barmolni a halott tápot és a hátsó lemezt adapterként rászerkeszteni a TFX tápra, hogy ne legyen egy buta nagy lyuk a gépen.


- Vagy valami bontóban nézz körül, hogy nincs-e működő, bontott FSC (Fujitsu Siemens) tápjuk.

2015. márc. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 hypno ***** válasza:
Pl.: [link]
2015. márc. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2015. márc. 7. 09:40
 7/7 hypno ***** válasza:
2015. márc. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!