Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit csináljak ha hangos...

Mit csináljak ha hangos tápegységet vettem?

Figyelt kérdés

Van egy seasonic evo edition 750w tápom terhelés közben iszonyat hangos mi tévő legyek?


Olvastam ki lehet benne cserélni a ventilátort halkabbra csak akkor garancia vesztéssel jár a dolog.


Ti mit csinálnátok a helyemben?


2015. márc. 7. 11:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Én figyelnék vásárlásnál, hogy ne legyen hangos.
2015. márc. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 BlodDrunk ***** válasza:
78%

Semmit nem tudsz csinálni.

max.azthiszem 14nap ha netről rendelted a vásárlástól elállási jog,ennek nézz utána.

2015. márc. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És ha ventilátort kicserélnem benne olyanra ami jó bele akkor elromolhat?
2015. márc. 7. 11:25
 4/13 anonim ***** válasza:
Mikor vetted és mennyiért, mennyi garit adtak rá? Alsó vagy felsőtápos házban van?
2015. márc. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Alsó tápos házba van.6év gari van rajta azt hiszem.


Fél éve vettem csak most van rá időm játszani és észre vettem iszonyat hangos játék alatt pedig nem poros.

2015. márc. 7. 11:33
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Írj egy levelet a Seasonicnak és kérdezz rá, hogy ezt fedezi-e a garanciájuk. Pl. MSI tudom, hogy sz**ik rá, a ventilátor hiba nem számít gondnak, az, hogy hangos, még nem befolyásolja működésében.


Amúgy igen, ha megbontod a tápot, akkor ugrott a garancia.

2015. márc. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát akkor még csak nem is a gépből szívott meleg levegővel hűti magát.

Alulról gondolom tud szívni levegőt, a porszűrőt időnként kitakarítod, ha van, ugye?


Itt nem olyan hangra gondolsz, hogy morog vagy ilyesmi, szimplán csak gyorsan mozgatja a levegőt és ezért hangos? Feltételezem eleinte nem volt az, különben előbb kérdezted volna.

2015. márc. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Alapjáraton nem hangos.Csak terhelés közben nagyon.Mintha hangja 40db/a lenne.Semmi sem poros.


Olvastam hogy a táp ventilátorja alapból hangos nagyon.


Ez a ventilátor a leghalkabb jelenleg.Ez jó lenne bele?


[link]

2015. márc. 7. 11:42
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben nem barmolnám el a garanciát. Inkább add el ár alatt valamivel, aztán vegyél egy olyat, ami halk. 5,5 év gari nagyon sokat ér még, és lehet mást nem zavarna a hangja, mert olyan környezetbe kerülne.
2015. márc. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én nem bontaném meg helyedben. Tedd fel eladásra, hátha más füle nem olyan érzékeny rá, ha elviszik veszel egy halkabbat.


Vagy kérdezz rá ott ahol vetted, kicserélik-e a ventillátort vagy hogy normális-e, hogy ilyen hangja van. Gyártó oldalán hátha írják, mennyi a normális zajterhelése. Ha tied több, gariztasd vagy nem tudom.

2015. márc. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!