Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék gépet venni 200-ra...

Otto29 kérdése:

Szeretnék gépet venni 200-ra gondoltam max. Szerintetek melyik jobb?

Figyelt kérdés

Picit még ráér ,vagy mennek lejebb a gépek árai?


Köszi a választ


[link]


vagy

[link] Jpg



2015. márc. 7. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Szar mind a kettő. Előre összerakott gépet ne vegyél, mert aránytalan fosok, főleg ne a pc outletről. Keress rá itt a kérdések között, számtalanszor lett már ajánlva ennyiből normális gép.
2015. márc. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem i5 ös kell töm mindegy amd vagy nem !És mi a szar benne?
2015. márc. 7. 20:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindkettőben aránytalanul fos videókártya van téve egy relatíve erős processzor mellé. Az elsőben ráadásul HKC táp van ami egy éven belül garantáltan felrobban. Másodikban: ótvar kártya erős proci mellé, intel procihoz felesleges másik hűtő ha nincs húzva, és nem is akarod, mert elég nekik a gyári, abból a pénzből beleférne egy normális kártya is. A tápegység noname, arról nem is beszélve hogy mindkettőben referencia kártya van gondolom, ami miatt még melegszik is, főleg mert nem a legfaszább házba pakolták bele.
2015. márc. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ.Nem lehetne megoldani ,hogy ha lesz valamikor időt akkor leirnád pontosan milyen gépet rakassak össze?Alaplap ,hűtő ,táp stb ,hogy ne fázzak rá.Nagyon megköszönném .Rá ér ,majd!Játékra kell a gép azt hozzáteszem.Köszönöm szia!!!
2015. márc. 7. 20:14
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy kolléga korábbi válaszát idézve:


Hasznos válasz, ment a zöld, tényleg sok a hasonló kérdés.


gtx960 olcsóbb változat 60E

msi z97 alaplap 24E

i5-4460 54E

8gb hyperX fury kit 21E

chieftec gpa-500s8 táp 10E

alsó tápos ház 20E (Zalman Z11 plus vagy neo)

kingston v300 120gb ssd 16E


Ez kb 215-220, szerintem annyit érdemes kiadni pluszba, cserébe lesz egy jó kis játékos géped, megbízható alkatrészekből. Amin lehet faragni az árból: SSD nem kell, az máris -15k, több fps-ed nem lesz tőle, vehetsz bele később is. Picit a házon is lehet spórolni ha nagyon muszáj, mert a 960-asok nem melegszenek annyira borzalmasan, főleg egy intel procival, de azért egy ilyen konfigot nem árt egy tisztességes kuckóba pakolni.


Ha az SSD-t kihagyod, akkor egy erősebb, gyári tuningos 960-assal is kijön kb 210 körül. Ha sokallod, esetleg vehetsz helyette r9 280-at, de személy szerint NV párti vagyok.

2015. márc. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

#5:

GTX 960-ból 60k körül max ref.hűtőset kapsz, ami nem oké. R9 280-at ajánlok.

Ahhoz a procihoz nem kell Z-s lap, egy H97-es pont jó lenne hozzá.

RAM-ból vehet Crucialt, ugyan olyan jó, és még pár ezrest meg is spórol vele.

Táphoz én minimum egy FPS Raider 550-et ajánlok.

Házból pedig vagy Zalman Z11 Neo (hosszabb VGA elfér benne) vagy Corsair 200R házat ajánlom.

V300-as SSD helyett inkább egy Samsung 840 EVO.

HDD-ből WD Blue-t vagy Seagate Barracuda-t ajánlok (utóbbira szavazom).


Kb. hasonló árban van ez a gép is.

2015. márc. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs semmi gond a ref 960-assal, ha nincs halálra húzva akkor bőven megfelel neki, a dx12 támogatás meg sokat fog számítani majd ha arra kerül a sor (bár addig lehet hogy elavul) 280 sem rossz, nagyjából egy kategória, döntsön a kérdező. Viszont akkor is azt mondom hogy az SSD árát érdemes lenne egy izmosabb kártyába fektetni, esetleg a többi, az előző által javasolt, lecsipegetett pénzzel együtt. Emellé a proci mellé lehet nyugodtan
2015. márc. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat élni fogok vele.Szép napot.
2015. márc. 8. 03:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!