Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem ismeri fel a külső mikrofo...

Nem ismeri fel a külső mikrofont a gépem, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Egy Asus x550cc laptopról van szó,

1 db jack csatlakozó van rajta, azon keresztül szoktam rácsatlakoztatni a hangszórót, de most egy mikrofont szerettem volna és nem ismerte fel. Ha rádugom, akkor érzékeli, de a listában nincs olyan lehetőség, hogy mikrofon. Ilyenkor mit lehet tenni?

Kép: [link]



2015. márc. 11. 20:44
 1/2 anonim válasza:
nem tudsz csatlakoztatni mikrofont, ha az audio bemenetbe rakod...... rakd a mikrofon bemenetbe. viszont ha nincs olyanod, akkor esetleg vegyél egy olyan usb átalakítót, ami 3.5-es jack dugót képes bevinni a számítógépbe, mint mikrofon bemenet.
2015. márc. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam oda, hogy annál a nyomorult egyetlen jack dugóm mellé oda van rajzolva egy mikrofon/fejhallgató jelzés, szóval nagy valószínűséggel érzékelnie kellene a mikrofont is.. ezért nem értem :/
2015. márc. 11. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!