Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a videokártya ugyanolyan...

Ez a videokártya ugyanolyan erős mint a másik? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A régi asus r7 260x videokártyám sajnos típushibás lett és ki kell cserélni.

Az asus:


[link]


A Gigabyte:

[link]


Úgy hallottam r7 260x be a gigabyte-nál nincs típusiba. Az lenne a kérdésem ez a gigabyte 260x ugyanolyan erős mint a linkelt asus r7 260x, illetve nem baj, hogy csak egy ventilátora van?



2015. márc. 12. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
mind2 gyári oc-s igen ugyan olyan erősségű de te is tudsz húzni rajta otthon pl sapphire trix vagy asus tweak vagy msi afterburner segítségével .
2015. márc. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ugyan olyanok de én az asus-t venném a halkabb hűtés miatt a 2 gigás verzió amúgy is csak parasztvakítás ezen a kártyán. A gigabyte-nál maximum annyival rosszabb az 1 ventillátor hogy hangosabb a kártya mert jobban kell pörgetnie a ventilátort.
2015. márc. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Asust még egyszer nem veszek belőle, ezt a Gigabyte-t fogom remélem az már végre nem lesz típus hibás... Köszi a válaszokat!
2015. márc. 12. 16:50
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
akkor miért nem nézel sapphire-t?
2015. márc. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%

[link]


egyébként ha már gigabyte akkor inkább ez ha lényeg hogy halkabb legyen. Az asus kártyád nem garanciás még? Küldd vissza és cserélik Ha meg az is hibás kérd meg őket, hogy adjanak másik gyártótól származó kártyát és te kifizeted a különbözetet.

2015. márc. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
sapphire-nél is írják a hibát, egyedül eddig a gigabyte-nál nem hallottam típus hibáról r7 260x esetében.
2015. márc. 12. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!