Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom összekötni a...

Hogyan tudom összekötni a legújabb MacBookot és a Sony Smart tevémet?

Figyelt kérdés

Meg lehet oldani kábel nélkül? Ha csak kábellel megoldható, milyen az a kábel. A Thunderbolt erre való?

Plusz ha már kérdezek, a HP pavilion laptopomról hogy tudnám a macre átvarázsolni az adatokat? Nem találtam eddig normalis (amatőrök nem valo) magyar tájékoztatót.



2015. márc. 13. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:

A tényleg a legújabb, akkor thunderbolttal nem sokra mész, mert nincs rajta, csak 1 szál usb...


El kell olvasnod a használati útmutatót, abban leírják. Valószínűleg kaptál hozzá valami kábelt, aminek az egyik vége a gépbe illik, a másik vége meg HDMI. Azzal tudod összekötni, ha minden igaz.


A fájlok átvitelére a szokott módok léteznek. Pendrive, külső vinyó, DVD, online tárhelyek. Amelyik szimpatikus, és amelyikhez hozzáférsz. Közben megjegyezném, hogy ha mac-re volt pénzed, akkor talán van külső vinyóra is, és érdemes beszerezni, később is jól fog jönni.

2015. márc. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Olyan kábelt nem kaptam, amin van hdmi kimenet. Lehet venni olyat, aminek egyik vege hdmi, a másik pedig a macbookba csatlakozik? Mert neztem a neten, de nem tudom biztosan, melyik kábel lehet az. Kábel nélkül biztos nem tudom tükrözni?
2015. márc. 20. 11:52
 3/5 anonim ***** válasza:

De tudod ha van wifi a TV-ben. Gondolom, hogy van.


Ezeket nézd meg, hogy wifivel összekösd a TV-vel.

[link]


A másik gépről is wifin, kábellel, vagy küslő vinyóval tudod az adatokat lementeni.

Itt nézz szét

[link]

2015. márc. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Thunderbolt, wifi, ha van a TV-n. Adatot meg megosztod a hálózaton és áthúzod a másik gépre.
2015. márc. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
apple tv
2016. márc. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!