Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mondjatok élethelyzeteket,...

Mondjatok élethelyzeteket, programokat amikkel ki lehet használni 16GB ramot? ti ki tudnátok használni? Mit tennétek?

Figyelt kérdés
totál elmélet, csak kíváncsi vagyok hogy ti mit kezdenétek vele, meg hogy mikkel lehetne igazán kihasználni
2015. márc. 14. 01:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés, nem vagyok ilyen téren nagy PC guru. Abban biztos vagyok, hogy 8GB memória bőven elegendő játékokhoz, namármost ennek a kétszerese minden bizonnyal professzionális felhasználásnál jön jól, mondjuk photoshop, videószerkesztés, videórenderelés, 3ds Max, programozás.

De extrém esetben rengeteg párhuzamosan futtatott programmal is ki lehet használni, de szerintem az már tényleg ilyen "erőltetett" kihasználás lenne... kb. ennyit tudok írni, neten biztos sok infót lehet erről olvasni.

2015. márc. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 ThodEE GoD ***** válasza:
A böngészőmbe 15-20 ablak van megnyitva, kicsit több mint 8Gb ramot eszik így a chrome + megy a PS, 12Gb felett járok :P
2015. márc. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Elpazarolni" barmire el lehet, de ahol tenylegesen haszna is van, a ahogy emlitettek, photoshop, de foleg videoszerkesztes.

Meg 3d szerkesztes. Meg ugy kb barmire, ahol komoly meretu adatokat kell mozgatni programon belul.

2015. márc. 14. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mondjuk két oprendszert virtuálisan futtatni, vagy akár többet(nyilván az op. függ hogy mennyi a min. ami megeszik)
2015. márc. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!