Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a VGA vinné az openbve-t?

Ez a VGA vinné az openbve-t?

Figyelt kérdés
1366*768-as felbontáson, Intel HD Graphics Sandy bridge. Ha ez számít: Pentium 2030M, 4 GB RAM. Jó válaszra zöld "kézt" szokásom nyomni! ;)

2015. márc. 14. 20:24
 1/7 A kérdező kommentje:

Itt a gép:

[link]

2015. márc. 14. 20:39
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, Ivy Bridge
2015. márc. 14. 21:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. De ingyenes a jatek ugyhogy ki tudod probalni nem?
2015. márc. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem max. a gyengébb pályákat, kevésbé kidolgozott járműveket vinné el. Nekem szintén laptopom van, egy ennél valamivel erősebb grafikus vezérlővel, és pl. az MXA hév külső nézetben már nem megy, de a V43 már belső nézetből sem.
2015. márc. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1. Válaszoló: Nem, mert nincs ilyen gépem

2. Válaszoló: Én konkrétabban a metrós pályákra gondoltam, de esetleg még be tudna segíteni a Razer Cortex is, az sokat dob az FPS számon ;)

2015. márc. 14. 22:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezektől a mindenféle gamer alkalmazásoktól ne nagyon várj sokat, kb. semmit sem érnek. Ugyanakkor a metrós pályákon nem hiszem, hogy gondod lenne, de komolyabb pályákkal, és járművekkel szerintem már nem bánna el ez a VGA.
2015. márc. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat uccsó, félrenyomtam! Telón eléggé nehéz! :/
2015. ápr. 1. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!