Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asus transformer book T100TA...

Asus transformer book T100TA tuchpad nem érzékel. Mi lehet a baj? (részletesen lent)

Figyelt kérdés
Van egy asus transformer book T100TA gépem, és a tuchpad egyszerűen spontán nem érzékel semmit, vagy nem helyesen (pl az alsó sarokból a kurzor felugrik a felsőbe ha az ujjam eléri a tapipad egy bizonyos pontját). Ha erősen megnyomkodom ujra működik kb. 10p ig, aztán kezdi előlről. A garancia nem tudom érvényes e mivel egy burkolat alá beesett sd kártya miatt már szedtem szét a gépet, ezért nem tudom megadják e a garit (az sd kártya egy gyárilag törött patent miatt esett bele). Szóval lényegében azt szeretném kérdezni hogy mire tippeltek, pl lehet e egy egyszerű érintkezési hiba, vagy esetleg szoftveres gond? Vagy pedig megéri e inkább eladni, vagyis mennyit kapnék érte egy hibás dokkolóval (64gb-os változat, újonnan 110e volt)? Előre is köszi a segítséget!

2015. márc. 14. 20:55
 1/1 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg vegyek hozzá egy használt dokkolót? Vagy lehet kapni utángyártottat pl?
2015. márc. 14. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!