Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy tudom kikapcsolni a...

Hogy tudom kikapcsolni a v-sync modot játékban anélkül hogy megtörne a kép mozgás közben?

Figyelt kérdés

2015. márc. 15. 08:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Ha Nvidia kártyád van, akkor az Nvidia vezérlőpultban is tudsz ilyeneket állítgatni.

Teszteld, hogy melyik a legjobb!

2015. márc. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
ezt nem értem. a játékban akarom kikapcsolni a v-sync modot
2015. márc. 15. 08:56
 3/20 anonim ***** válasza:

Ha a Nv. vezérlőpultban állítasz, az ugyanúgy kihatással van a játék megjelenésére. Sőt, sokkal szélesebb keretek közt van lehetőség az állításra.

De ha te a játékban akarsz állítani, akkor miért nem ott állítod ?

és miért kérdezed meg itt ? És miért nem neveztél meg egy konkrét játékot ?

2015. márc. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
fuu te... ne akassz ki! tisztában vagyok vele hogy ott is lehet állítani dolgokat de nem ez volt a kérdés. mit kell csinálnom hogy ne törjön meg a kép v-sync nélkül?? minden játékban ez a helyzet ennél egyértelmübben nem tudom megfogalmazni
2015. márc. 15. 09:27
 5/20 P.O.C. ***** válasza:

Milyen alaplapod van?


Jó néhány Asus és Asrock alaplapon van egy Virtu Universal MVP nevű technológia, ami tud egy Virtual Vsync nevű opciót. A lényege, hogy a diszkrét VGA mellett az Intel IGP is beszáll a harcba és néhány extra FPS -t csempész be, így csökkenti a Laggot Vsync alatt.


https://www.youtube.com/watch?v=V5kb0ixuLqU


Bár elég kényes technológia, és nem minden játékkal működik.

2015. márc. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
gigabyte h97m-d3h lapom van. ezen van ilyen?
2015. márc. 15. 10:20
 7/20 anonim ***** válasza:

Vigyázz P.O.C. mert a végén te is kapsz a fejedre, pedig csak segíteni akarsz.


kérdezőnek: Te nagyon hülye !! Minden játékon belül másképp lehet állítani ezt a funkciót.

az nem zavar mikor valaki nem tud valamit, hiszen ezért van ez az oldal, hogy megkérdezze. de amikor valaki okoskodik, és rendre utasítja az önzetlenül segíteni próbálókat, na az már egy kicsit sok.

2015. márc. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
az önzetlen segítséged kimerült abban hogy az nvidia vezérlőpulban állítgassak össze vissza. én azt kérdeztem hogy hogyan kell! ha tudnám mit kell állítani akkor nem kérdeném meg (3szor)
2015. márc. 15. 10:42
 9/20 A kérdező kommentje:
de amugy kösz az erölködést csak nem jutottam közelebb vele. nem fogok probálgatni olyan kapcsolókat amiket jó esetben is csak sejtek hogy mire való. de ha megmondod hogy mit állítsak akkor megköszönöm te fogyatékos
2015. márc. 15. 10:48
 10/20 anonim ***** válasza:

Oké. A kérdésedre több válasz is adható.

1. Az ilyen beállításokat a játék grafikai beállításaiban találod.


2. Itt: [link]


3-Vagy itt: [link]


Na ezek a válaszok a te értelmes kérdésedre. Dereng már ? :)

2015. márc. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!