Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit csináljak a régi, kidobásr...

Mit csináljak a régi, kidobásra szánt monitorom képcsövével?

Figyelt kérdés

Ki akartam dobni a monitoromat, de nehéznek tűnt, mondom nem fogom egyben kihajítani, inkább szép apránként, feldarabolva. Gyakorlatilag az egészet szétkaptam, egészen a képcsőig lecsupaszítottam az egyébként nagyjából 6 éve nem használt, a kilencvenes évekből származó szerkezetet. Ekkor jött a meglepetés: a teljes monitor súlyának nagyjából 90%-át a képcső teszi ki.


Azt olvastam, hogy veszélyes széttörni még úgy is, ha mondjuk takarót teszek rá és távolról, egy téglával töröm be. Illetve mi a helyzet az állítólag mérgező gázokkal, amik benne vannak?


Autóm nincs, szóval tuti nem fogom levinni valami isten háta mögötti telepre. Ha ennyire nem tanácsos széttörni, akkor inkább hagyom, hadd rohadjon a fészerben vagy a kertben.



2015. márc. 15. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy eladod? Egy ezresért még talán meg is veszik.
2015. márc. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mármint a monitort, nem a képcsövet.
2015. márc. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem fogok semmit se hónapokig hirdetni, hogy aztán valaki esetleg egy ezrest adjon érte, és akkor még mindig meg kell oldani a célhoz jutását. Egyébként ennyire régi vas senkinek nem kellene, max valami nagyon nagy gyűjtőnek.
2015. márc. 15. 23:33
 4/4 BM-Striker ***** válasza:
Adj föl egy hirdetést, hogy ingyen odaadod, annak aki elviszi.
2015. márc. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!