Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy dj kontrollerem...

Van egy dj kontrollerem amiben nincsen beépített hangkartya. Ezzel a gitár hang kártyával meg tudnam oldani hogy az egyik zene szol a hangszoron, a másik pedig csak a fejhalgatoban szol?

Figyelt kérdés
[link]
2015. márc. 16. 03:14
 1/4 donfetibo ***** válasza:

Látom te se vagy az-az alvós típus!

Félig értem a kérdést, félig nem! Nem írtad, hogy a szgéppel össze lesz kötve vagy nem? Amúgy meg dj kontrollnak az a lényege nem, hogy míg a hangszórón megy a zene te a fejhalhatón keresed a következő számot +, hogy átváltsd a zenét az egyikről a másikra, nem?

2015. márc. 16. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 donfetibo ***** válasza:

Szerintem ha komolyabban gondolod ezt a DJ-ést legalább egy ilyesmi hangkártyára volna szükséges ami nekem van ez a 3 kép csak a töredéke amit még tud:

[link]

[link]

[link]

2015. márc. 16. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Termeszetesen igy gondolom h a számító géppel ossze van kötve a hanfal es a kontroller is. Gyönyörűen kezeli a dj progit a konzol is csak ezt a hallgatozast a fulesben kene megoldanom es nem találok olcso /10ezer ft/ körüli hangkarit.
2015. márc. 16. 06:48
 4/4 A kérdező kommentje:
Szoval ez nem Jo?
2015. márc. 16. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!