Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen router-t, ami tud...

Milyen router-t, ami tud kezelni akár 20 wifi kapcsolatot is egyszerre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van itthon egy TP-Link TL-WR542G routerem, amit napotna újra kell indítanom, mert nem képes WIFI-t sugározni. Újraindítás után tökéletesen működik, majdnem egy teljes napig. Azután pedig nem lehet felkapcsolódni semmilyen eszközzel. Már frissítettem firmware-t, próbáltam statikus ip-címeket hozzárendelni, csatornát váltani, de semmi nem vezetett tartós eredményre. Itthon minimum 11 készüléket használ a család, tehát olyan routert szeretnék, ami ezt játszva képes kezelni és nem adja meg magát naponta.

Milyen router ajánlott e célra?



#router #Android #eszköz #wifi #TP-Link TL-WR542G
2015. márc. 17. 17:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Ejnye, most veszem észre, kimaradt egy szó: Milyen router-t vásároljak, ami tud kezelni akár 20 wifi kapcsolatot is egyszerre?
2015. márc. 17. 17:22
 2/6 anonim ***** válasza:

Neked nem router kell, hanem Wifi Access Point.

Ilyenekben a Cisco erős, ha hálózati dologról van szó, de

nem olcsó. :S


Egészen 20ezertől vannak termékei a csillagos égig.


Van azért több gyártó csak őket nem ismerem annyira:

- pl.: Pronix

2015. márc. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Húha, én naivan azt gondoltam, majd veszek egy másikat, aztán jobb lesz :)

Köszönöm a válaszod, utánanézek.

2015. márc. 17. 17:33
 4/6 anonim ***** válasza:

Mert a wifi access point nem router...főleg abban a kategóriában amiben ő érdekelt.


Neked az a bajod, hogy TP-Linked van.

Cisco tényleg jó de nem azok az eszközei amiket otthoni felhasználásra szántak. Én linksyst v. asust ajánlok, azokat a modelleket keresd amikre felmegy 3rd party firmware (openwrt/ddwrt/tomato) aztán ha megvetted akkor dobd ki a gyárit és rakd fel valamelyiket az előbb említettek közül.

2015. márc. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Igen, TP-Linkről olvastam már ezt-azt. Igazság szerint 20000 Ft-ot nem adnék ki egy dobozért, inkább nem internetezek. :D De a család eléggé net-orientált, szóval muszáj lesz összeütnöm valamit. Az utóbbi megoldás jobban tetszik, alkalomadtán meg is csinálom.

2015. márc. 17. 20:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Pedig pont a 15-25 kategória az ahol már találsz jobbakat. De egyszer megveszed, összerakod utána évekig nem kell foglalkoznod vele.
2015. márc. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!