Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok laptopot ajánlani? /...

Tudnátok laptopot ajánlani? / Többi lent! /

Figyelt kérdés
Viszonylag jó ár/érték arányba Asus, vagy Hp laptop érdekelne 17 colos kijelzővel és i7es procival.

2015. márc. 17. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Az ár lemaradt. :)
2015. márc. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem. Nem maradt le, hanem direkt nem is jelöltem meg. Az ár/érték számít. Továbbá googlét én is tudom használni, de engem nem a google érdekel, hanem ajánlások, azaz olyanok ajánlása, akik használnak is olyan laptopot és tudnak róla személyes tapasztalatokat nyilatkozni. Mondjuk szerintem az ajánlás szó egy ilyen oldalon egyértelműnek kellene lennie, hogy mit is takar.
2015. márc. 17. 18:00
 3/6 anonim ***** válasza:
ár/érték, ember, akkor ennyi erővel már mondhatunk is akár egy 600E-es laptopot, de ha nincs rá keret akkor meg az miatt fogsz fetrengeni, hogy nem tudok megfizethetőbbet, kell egy kiindulási pont.....
2015. márc. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha mindegy az ár, akkor [link] ;)
2015. márc. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1. Vagyok, a 3# megelőzött. :D

Ár/érték elég tág fogalom, mert még azt se írtad mire kell.. :) Itt általában a gamer kategóriát kérdezgetik, ezért ajánlhatunk alienware-t amit csak egy kevés réteg engedhet meg.. azonban akinek csak laptopja lehet de nagyon gamer mániás annak tökéletes ár/érték.. mert mégis gamer de laptop is és egyes fizetéseknél meg is fizethető.. :)

2015. márc. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A gyengébbek kedvéért már kifejtettem az ajánlás fogalmát fentebb, de most beidézem akkor újra:

"azaz olyanok ajánlása, akik használnak is olyan laptopot és tudnak róla személyes tapasztalatokat nyilatkozni" !

Eléggé világosan leírtam azt is, hogy googlén én is bírok keresni, bolti ajánlatokra én is rábírok keresni. Örülnék, ha nem offolnátok szét a topikot, nem hiszem, hogy olyan érthetetlen a kérdésem! Előre is köszönöm! Az értelmes válaszokat, SZEMÉLYES TAPASZTALATOKAT, meg pláne!

2015. márc. 17. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!