Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » PCX vs iPon (Válemények...

PCX vs iPon (Válemények melyik jobb és miért)?

Figyelt kérdés
2015. márc. 19. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Vélemények kellenek vagy mik?

Az ipon drága, a PCXnél még nem vásároltam

2015. márc. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem még mindig a legjobb besétálni egy boltba, és megvenni személyesen. Ha gond van, könnyebb a szervizelést intézni, és a futár se töri össze a cuccot.
2015. márc. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én eddig csak PCX-ről rendeltem, mindig idejében (2 munkanappal a rendelés után) megkaptam a terméket. Garanciával még nem volt dolgom. iPonnal az a bajom, hogy drága.
2015. márc. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ipon drága, azt hiszik, hogyha i-betű van a nevében, akkor már drágának kell lenni:D mert elit :D
2015. márc. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

most rendeltem ramot szerintem kitalálod honnan. Pont a postaköltség a különbség, de mutathatnék mást is. És pontosak mert 3 napja rendeltem és már tegnap átadták a futárnak. Ma megérkezik a pick-pack pontra és át is vehetem.

[link]


[link]

2015. márc. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4. Akkor az intel i processzorai is azért olyan drágák, mert abban már duplán van az "i":DD
2015. márc. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Általában PC alkatrészben PCX az olcsóbb, laptop meg iPonon, egyébként mindkettő megbízható bolt.
2015. márc. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az ipon drága? A PCX meg olcsó?


[link]


[link]

2015. márc. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2015. márc. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!