Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Maximum 5 ezerig milyen...

Maximum 5 ezerig milyen hordozható (usb) wifi routert vegyek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok a témában jártas, így nem tudom eldönteni melyik lenne a legjobb ennyi pénzért.
2015. márc. 20. 10:22
 1/8 P.O.C. ***** válasza:

Attól függ mire kell. És mit kell tudnia az USB portnak.

Full hordozhatót, vagyis akkumulátorosat, szerintem nem kapsz ilyen olcsón. Max mobilszolgáltatótól, hűségvállalással.

2015. márc. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor max 10 ezerért? Tableten szeretnék wifi kapcsolaton keresztül internetezni.
2015. márc. 20. 11:38
 3/8 P.O.C. ***** válasza:
De mi az internet forrása? Mobilnet (3G/4G)? Van USB modemed is? Mi a típusa?
2015. márc. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kábeles internet, a modem típusát nem tudom. De egy kicsi méretű kellene, amit magammal tudok hordozni akár a zsebemben is, és nem kell órákig babrálni vele.
2015. márc. 20. 12:30
 5/8 P.O.C. ***** válasza:

Minden routert be kell állítani a nehez, hiú ábránd aki azt hiszi, hogy alap hálózati ismerek nélkül is sikerül neki, mert majd a routere kitalálja, és magát beállítja.


Kábeles nethez nyilván nem kell neked akkumulátoros router csak valami valami hordozhatóbb, mert ahol kábeles net van, ott van konnektor is.

Szerintem egy TP-Link TL-WR710N ideális lenne neked. Sok mindent tud, van rajta USB port, okosítható 3rd party firmware -ekkel, és elég kicsi, hogy könnyen hordozható legyen. Kb akkora az egész, mint egy laptop töltő. kb 5-7 eFt körül van az ára.

2015. márc. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

A számítógépbe melyik porton keresztül kell csatlakoztatni?

[link]

A felsőbe megy az internet, az alsóba pedig a számítógép? Az usb portot nem kell a számítógépre dugni?

2015. márc. 20. 14:04
 7/8 P.O.C. ***** válasza:
USB -n keresztül külső vinyót tudsz megosztani. A WAN -be kell a netet dugni a LAN -ba pedig a gépet. Persze nem muszáj kábelt használni a géphez, mert Wi-Fi -n keresztül is csatlakozhatsz.
2015. márc. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen a segítséget!
2015. márc. 20. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!