Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Sony XPERIA SP kikapcsol...

Sony XPERIA SP kikapcsol hiba! A telefon egy idő után azonnal leáll és 3-at rezeg. Többi a leírásban, mi lehet a baj, illetve mi oldaná meg?

Figyelt kérdés

Üdv. Van egy Sony XPERIA SP telefonom, és olyat csinál, hogy bekapcsolom, rendben van ( akkumlátor 70%, igazából bármennyin van is ezt csinálja), de bekapcsolom és 2 perc múlva elfeketül a képernyő, (leáll a telefon) rezeg 3-at a telefon, és utána ha próbálom visszakapcsolni, szintén rezeg 3-at és nem indul el. Nagy szerencsével, és sok várakozás után újra sikerül bekapcsolni, csak azért, hogy 5 perc múlva megint rezeg 3-at és leáll a telefon (de nem normális leállás, szóval, hogy "Kikapcsolás...", hanem mint mikor áramszünet van, és leáll minden, ugyanígy van, ja és rezeg 3-at és ennyi..)


Mi lehet a baj, illetve, mivel lehetne megoldani?



2015. márc. 22. 15:13
 1/10 A kérdező kommentje:
* Nem úgy áll le, mint normálisan, hogy "Kikapcsolás...", hanem úgy mint ha áramszünet történt volna.
2015. márc. 22. 15:15
 2/10 anonim ***** válasza:

próbálj hard resetet csinálni rajta.


Hangerő+ gomb

Bekapcsológomb

és Home gomb egyszerre nyomásával.

2015. márc. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az nem ugyanaz mint amikor ha leveszem hátulján a hátlapot, és ott az akkumlátor alatt van egy OFF azt megnyomom?? Vagy gyári visszaállításra gondolsz? Egyébként mindkettőt próbáltam már :/ Nem oldotta meg.
2015. márc. 22. 15:21
 4/10 anonim ***** válasza:

Akkor szerviz sajnos. ha a sony-nak van ilyen funkció a PC suite szoftverében mint mondjuk a szoftver visszaállítás vagy a frissítés azt próbáld még meg.


Ige a gyárira gondolok a reset gomb ami a hátlap alatt van az csak arra jó ha lefagyna a teló.

2015. márc. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Amit írtam azt Hard Resetnek nevezik. ilyenkor minden törlődik a készülékről.
2015. márc. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Van egy másik telefonom azzal majd próbálgatom a programokat, és akkor majd később, este fele, vagy majd holnap megnézem az SP-n is, mert ha hagyom akkor be tudom kapcsolni egy ideig. Köszi az infót :)
2015. márc. 22. 15:55
 7/10 anonim ***** válasza:
Az SP egy idő után szar, vissza kell állítani a gyári beállításokat és formázni az egészet, törölni mindent, kezdeni elölről.
2015. márc. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, :D Szerintem a Sony Companion kütyüvel, vagy mivel menni fog majd :) Másik telómmal próbálgattam, és mit ne mondjak úgy újratelepitette, vagyis. Szoftverfrissítést csináltam, írta, hogy minden elvész, (de előtte mentettem mindent amit kell), és az a telefon eddig azt csinálta, hogy be volt kapcsolva az automatikus képernyőforgatás, de soha se forgatta el, most meg működik az is. Remélem ez is megoldódik majd :)
2015. márc. 22. 18:13
 9/10 A kérdező kommentje:
* Ja de az már eleve is frissítve volt, de igy megjavult, mert nem is az hogy szoftverfrissítést csináltam, hanem szoftverjavítást. Szóval remélem menni fog az SP is. :) Holnap kiderül, mert nem kapcsol be most se, addig nem nyúlok hozzá, majd holnap be fogom tudni, gyorsan rádugom és elinditom^^
2015. márc. 22. 18:15
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha a PC Companion-nak vagy minek van javítási funkciója biztosan :)

Nekem sikerült egyszer így visszahozni a Samsung készülékemet a tégla állapotból. gondolom Sony-éknál is lehetséges. a kérdés hogy nem-e esetleg más baja van a cuccnak. De persze egy próbát megér mindenképp. veszteni nem vesztessz semmit vele ha megpróbálod.

2015. márc. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!