Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért rossz a telefonhoz...

Miért rossz a telefonhoz csatlakoztatható billentyűzet?

Figyelt kérdés

Miért vesz mindenki egy laptopot csak azért hogy tudjon képelni rendesen amikor az okos telefonjával, vagy a tabletétjével is megoldhatná pusztán egy csatlakoztatható billentyűzettel.

Én az utóbbi megoldást fontolgatom. Mi a véleményetek?


2015. márc. 23. 04:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem mindenki szeret nagyítóval olvasni. Ráadásul ritka az olyan telefon, amire egyszerre kötsz egeret és billentyűt is.
2015. márc. 23. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van a tabletemhez egy billentyűzet(Bluetooth-os) és nem is a billentyűzettel van a gond hanem hogy én tablet toknak is használom és már megy szét. De mondjuk nekem egy 12.5"-os tabletem van és arra kötötem bluetooth segítségével a billentyűzetet és az egeret egy szerre.
2015. márc. 23. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
egér az kilőve, az érintőképernyő elég, a billentyűzet az csak azért kell hogy ne az érintőképernyőn kelljen gépelni mert az nem elfogadható.
2015. márc. 27. 15:05
 4/4 anonim válasza:
valakinek nem jön be az android (vagy ios) használata pc vagy notebook helyettesítéseként. windows rendszeren több mindent lehet csinálni, mint egy androiddal, gyorsabb a netezés, jobb a multitasking, játékok, stb. plusz egy laptopot kényelmesen az öledbe tudod rakni és megáll egy helyben, tudsz rajta gépelni. a tablettel ugyanezt megoldnani már bonyolultabb és drágább, vagyis abból a pénzből már majdnem veszel egy laptopot.szerintem két fajta ember vesz tabletet: aki sok mindent és sokat szeret olvasni utazás közben, esetleg filmek és gyengébb játékok, valamint azok, akiknek hirtelen vastag lett a tárcája, és vékonyítana rajta egy kicsit. laptopnál pedig a képzeleted szab határt, hogy mire használod. tanulás, kép- és videószerkesztés, tervezés, zene, film stb. esetleg az asztali gépet tudod vele helyettesíteni. nem jár még ott a technológia, hogy a laptopot lecseréljük tabletekre. egyrész fizikai szempontokból is, amíg ki nem találják, hogy a tablet lebegjen az öledben, vagy hogy a gondolataidból kiolvassa, hogy mit akarsz leírni, addig marad a laptop. újságírók sem véletlenül visznek mindenféle eseményre magukkal laptopot, és nem tabletet.
2015. márc. 30. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!