Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek ez jó konfiguráció?

Szerintetek ez jó konfiguráció?

Figyelt kérdés

[link]


Nem szeretném azt látni hogy "előre összerakott gépet ne vegyél mert az szar...."

Én egy ilyen gépet nem tudtam összerakni enyi pénzért.

Szóval szerintetek ez jó konfig ennyi pénzért?



2015. márc. 23. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez ennyi pénzért szar és amúgy is szar.
2015. márc. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos kommentet :)
2015. márc. 23. 19:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ára nem rossz egyébként, de ettől még nem egy jó össze állítás.
2015. márc. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ja, amit az első mond. Eleve ilyen árkategóriában csakis fx 6300 jöhet szóba, az i3 túlárazott gyenge fos. A tápról infó sincs, gondolom valami noname életveszély. Alaplap legolcsóbb kategória, még tán a videókártya értékelhető az egészből...
2015. márc. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a proci nem olyan rossz de már nem a legjobb,videókártya sem rossz viszont kevés a leírás meg nem tűnik a legjobbnak ez az egész ,én nem venném meg...


ha értesz a gépekhez inkább összeraksz,az ilyen gamer pc összeállításokban ne bízz főleg mivel ez elég olcsó hogy tényleg az legyen

2015. márc. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 nyertes1000 válasza:

tudnátok segíteni PCX-en szeretnék max 80-ezerért gépet!


RAM min: 4gb


VGA min: 1gb


ennyi lenne a :D a vágyam ! FIFA 12, GTA sanadras online, + film, internetre használnám előre is köszönöm a választ

2015. okt. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!