Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyi a netbook alaplap...

Mennyi a netbook alaplap normál és kritikus hőmérséklete? ASUS a netbook.

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 09:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Mond mennyia tiednek és megmondjuk jó e:) nekem más laptopo van proci magok msot 39-36.
2010. febr. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Neparájjá má, max lefagy. Rakjá fel valami hőmérőt a tálcára, oszt amikor lefagy nézzed meg hogy mennyit mutat. Na, az má kritikus. Egyébként nekem 100 fok fölé is ment má. De nem fagyott le, meg el se romlott, annyi, hogy kicsit megolvadt, oszt amikor lezártam a tetejét, akkor kitört eggy kis darab. De ez részletkérdés. Kicsit csunnyább, de aszongyák javíccsák garancijaidőn túl is. Ja, de ez nem azusz netbukk. Ez nagyobb. Gondolom a netbukk az az, amék 7-10 colos. Az enyimé tizenháromegészhárom colos, mekkbukk. Behozok eggy videjót, oszt mingyá fel is ugrik nyócvan fok fölé. Tízpercmúlva meg má a százast környékli. Utánna meg megy mégfejjebb. De a százas környékén megmarad. Oszt nem számit az, én lexarom. Fúj a ventilátor mint a zállat, oszt ennyi. Haverom ezér utál nűllam fímetnézni, mer majd meg siketül a ventitül :)
2010. febr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
bocsi,hogy off-olok,2 hete vettem egy asus netbookot 1005-ost es az lenne a kerdesem,hogy a te netbookodra, ha rateszed a kezen erzed,ahogy "berreg" belul?
2010. máj. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!