Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baj?

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2 és fél éve van meg a jelenlegi asztali gépem. Az utóbbi 1 hónapban nagy terhelésnél (pl war thunder max grafikán) produkál újraindulásokat. Van hogy csak simán elmegy minden, de megy még a gép és manuálisan kell leállítani, majd újraindítani. Csináltam memóriatesztet, nincs semmi baja. Merevlemez tesztet, még szektorhiba sincs rajta. Furmarkkal teszteltem a vga-t nem indult újra, de mikor a gpu sterss teszt mellé még elindítottam a cpu burnert, akkor egyből újraindult. Ebből arra következtetek, hogy nem elégséges a tápellátás. De viszont két évig rendesen ment és most lesz "gyengébb" a táp? Részleteket írok, ha kértek.

2015. márc. 24. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen tápod van?
2015. márc. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tengor ***** válasza:

A dolgok már csak ilyenek, egyik nap még mennek, aztán elromlanak. Sehol nincs arra garancia, hogy valami ment 2 évig, akkor 2 év + 1 napig is menni fog.

Milyen táp pontosan?

Hőmérsékletek hogy állnak?

2015. márc. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Chieftec ctg 500.

Vga: Msi hd 7850 oc és furmark alatt 65 volt max, alap használaton 60 max.

Cpu: fx 6100 és 45 foknál még sose volt melegebb.

Csak azt nem gondolnám, hogy egy táp "legyengül" magától.

2015. márc. 24. 14:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!