Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Néha "megáll" a gépem, ez...

Néha "megáll" a gépem, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: Van egy játék... ezt alt+tab lerakom tálcára.

Majd amikor visszarakom akkor fekete képernyő. Mintha próbálná felrakni a játékot teljes képernyőre, de nem tudja.


A zene (VLC) normálisan megy a háttérbe, hallani lehet. Ha skypeolok azt is, és ők is hallanak engem.


Amikor ez az eset beüt, akkor a billentyűzetem, mintha lefagyott volna. Be van nyomva a caps lock, akkor tudjátok ott jobb felül világít a kis pont. Na, ha nyomkodom nem akar kikapcsolni, Num lock se, (Innen veszem, hogy lefagyott). Bár most, hogy írom a kérdést, lehet nem is a gépem fagy le, hanem a billentyűzetet nem érzékeli?


~2 hete lett újrarakva a windows. Az előtt is csinálta. Most ~2 hete lett egy új merevlemezem, erre átmásoltam mindent. Szóval HDD hiba nem lehet.


CPU+Alaplap karácsony előtt lett cserélve, bár az előtt ez nem jelentkezett, de ha azoknak lenne valamilyen bajuk, valszeg nem ilyen lenne.


Videokártya nem hiszem, hogy csinálna ilyet, bár.... kitudja. Ez GTX 650 2012 nyarán lett azt hiszem véve.


Tápom egy FSP Raider 650W. Ezzel se lehetnek gondok, valamikor október-november környékén lett véve.



De összegezve: Én személy szerint arra gyanakszok, hogy a Billentyűzetemmel van valami gond, esetleg valami...



Na még egy dolog: Aki leszólna, hogy I5-4690 és GTX 650 mellé miért vettem 650W-os tápot.. annak csak annyi, hogy í]y legalább következő bővítésnél... sőt az az utáninál se valószínűleg nem kellesz vennem új tápot. FSP amúgy is megbízható a legendák szerint.

Másik meg: I5-4690 mellé GTX 650.

Ez előtt egy AMD A6-3670 volt. Ezt cseréltem i5-re. Majd veszek mellé egy 960-at.



2015. márc. 24. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Érdemes benézni az eseménynaplóba, hogy milyen hibák vannak.
2015. márc. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Melyik az a játék? Nekem is volt ilyen de csak egy adott játéknál, szerintem játék hibája, amikor nekem volt a többi játék nem csinálta ezt. Ha azt a játékot játszottam, akkor már tudtam, hogy nem szabad levinni a tálcára, mert ha leviszem akkor vissza nem megyek bele.
2015. márc. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is a játékkal van gond. Nekem is csinálta anno különböző gépekkel nem egy játék ugyanezt. Legutóbb a GTA IV, de az csak speciális esetben, nekem most laptopom van, és ha miután letettem tálcára a játékot, kihúztam és visszadugtam a külső monitort (mert mondjuk átmentem skype-olni másik szobába, majd visszamentem játszani az asztalhoz), akkor ugyanez a jelenség fogadott, ha próbáltam visszatenni egész képernyőre a játékot.
2015. márc. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

CS:GO és Planetside 2.


Ezzel a 2-vel játszom. De nem mindig csinálja.


Mondjuk 3-5%-ban.

2015. márc. 24. 17:28
 5/5 anonim válasza:
CS GO nekem is nagyon lassan szokott visszajönni tálcáról,volt olyan hogy visszajött és egyből kifagyott. Valve, steam <3 ezért fizettem
2015. ápr. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!