Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan kapcsoljam be a wlant...

Hogyan kapcsoljam be a wlant a laptopon?

Figyelt kérdés
Fujitsu Siemens Amilo laptopot szeretném vezeték nélkül összekötni egy routerrel, csak nem tudom hogyan kapcsoljam be a gépen a wlant.
2010. febr. 17. 12:42
 1/9 anonim ***** válasza:

nekem, is F-S-em van, csak nem Amilo, nekem úgy van, hogy a gép elején balra van egy kis tolós kapcsoló


annyi van ráírva, hogy off-on, nekem csak el kell húzni és működik


gondolom neked is hasonló lehet

2010. febr. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi de ezen nincs kapcsoló. Várom a további tippeket.
2010. febr. 17. 12:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Biztosan van benne wlan ? Volt már dolgom néhány laptoppal és amelyikbe volt mindegyiknek volt az elején egy kis csúszka amivel kapcsolni lehet. Esetleg eszközkezelőben nézz rá, ott lehet még aktiválni/letiltani dolgokat.
2010. febr. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Esetleg a laptop típusa/szériaszáma? Egy pontosabb, értelmes leírás, hogy mit nem értesz, vagy hogy hol akadtál el? Fel van-e telepítve a gyárilag rajta lévő hálózati kezelőszoftver? Milyen oprendszer? Nehogy már nekünk kelljen megjósolni a varázsgömbből mindent kérlek...
2010. febr. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nálam ezzel lehet.

[link]

2010. febr. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Pontos típust most nem tudok. A gépen xp van telepítve az eszköz amivel gondom van remélem ez az Atheros Ar5001A wireless network adapter és rájöttem, hogy kell be és kikapcsolni "fn és f2 gombok megnyomásával, de akkor sem működik, telepítettem egy illesztő programot is hozzá de az eszközkezelőben azt írja, hogy "az eszköz nem indítható el. (kód: 10)"
2010. febr. 17. 13:33
 7/9 anonim ***** válasza:
2010. febr. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mükődik egyáltalán?
2010. febr. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Drájver, öcsém, drájver. A fudzsicuk má csak ijenek. Póvermeneddzsert kell leszedni, asszem így híjják. A Szímensznek a weblapjárul. Csak azt nem szokás felrakni, oszt utánna meg néznek hogy, jé, nem műxik a wifigomb. Szal, fusiveblap - Power Manager. Vagy valami ijesmi. Ha meg xar így is akkor rakjá fel mindent a veblaprul. Ja de a te laptopodat válasszad ki, nehogy véletlenül ájpodhoz tőccsél drájvert laptop hejett. Okkés? Világos mint az iccaka?
2010. febr. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!