Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes laptopba uj vinyot venni?

Inuyasa kérdése:

Érdemes laptopba uj vinyot venni?

Figyelt kérdés
Most 3 év körüli lessz a laptopom ,Nagyon szeretem nagyon vigyáztam rá szinte uj külsövel ,Asus k52 sajnos a vinyo behalt a szervizes szerint ,Egy uj meg 12-19 körül van +5000 az ujratelepités egy 25 be nne az egész ,De mivan ha késöbb megint tönkremegy benne valami ?Érdemes rá költeni vagy adjam elalkatrésznekvagy uj vinyo és ugy adjam el?
2015. márc. 25. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a céljaidnak megfelel, minek adnád el?


Vegyél bele SSD-t, jelentősen fel is gyorsul tőle.

2015. márc. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem akarok okoskodni vagy megsérteni, de te nem tudnád vagy egy ismerősöd / rokonod újratelepíteni? mert akkor lényegesen olcsóbb lenne + nem tudom mekkora vincsit akart bele de pl emagon ingyenes kiszállításért 500 gigás notebookba való vincsik már vannak 13 800 tól...
2015. márc. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
az a baj nincs hozzá telepitö cd m,és igen 1 terrás 19 ért van jobban megéri mint 500 g 13 ért
2015. márc. 31. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!