Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A gépem egyik helyen működik,...

A gépem egyik helyen működik, másik helyen nem? (hosszú)

Figyelt kérdés

Rövid verzió:

Indításnál felpörög a venti, aztán leáll. Elvittem pc boltba, ott működött. Hazahoztam, ugyanúgy rossz.


Hosszú verzió:

Adott egy gép, panel lakásban 2 évig vígan működött. Elköltöztünk családi házba, első indításnál csak a ventik pörögtek fel, majd 2 mp múlva leállt.

Tesztelgettem, és arra jutottam hogy csak a táp lehet a hibás. Egy corsair cx430 volt benne, tehát minőségi táp. Vettem újat, és azzal már működött is a gép, kb másfél hónapot.

Megint ugyanaz a hiba.. A ha rádugom a tápkábelt, egyből elindul a gép, felpörög aztán leáll. A bekapcsoló gombra nem is reagál.

Elvittem egy pc boltba hogy nézzék már meg mi baja, de ott tökéletesen működött. Gondoltam hátha megjavult, vagy valami csatlakozás hiba lehetett, de itthon ugyanúgy rossz.

Több konnektorba, több kábellel is próbáltam. Egyedül úgy tudom bekapcsolni, ha videókártyát kiveszem, és reset gombot sokszor nyomogatom, így elindul.



A kérdésem: mi lehet a hiba? Volt már valakinek hasonló gondja? Egy másik számítógép hibátlanul működik mellette, azzal semmi baj nincs.


2015. márc. 27. 13:55
 1/2 Tengor ***** válasza:
Konnektorok földeltek?
2015. márc. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, pont itt volt egy villanyszerelő barátunk, és meg is nézte hogy jól van-e bekötve.
2015. márc. 27. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!