Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a laptopom baja?

Mi lehet a laptopom baja?

Figyelt kérdés
A laptopomnak Samsung R700-nak 2 problémája van. Az első hogy kb 3 óra után magától kikapcsol, mintha lekapcsolnák az áramról. Utána néztem a gépem nem melegedet túl, vagyis ez már nem lehet. A másik probléma hogy ha a gépem rádugom egy töltőre legyen bármilyen táp akkor a gép ventije gyorsabban pörög, de ez még nem is lenne baj ha nem búgna. A saját töltőt nem kaptam csak adaptert (online vettem). Mindent át néztem 19V-n futtatom ahogy kell talán +20A-val többet kap, de szerintem az nem nagy baj. Nem tartom fontosnak de azért leirom hogy a laptop akkumulátora nem tölt.

2015. márc. 27. 14:41
 1/2 donfetibo ***** válasza:
Szerintem nem igen jó ötlet, hogy 20 amperrel többet kap a kelleténél!!!☺☻
2015. márc. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 gustty ***** válasza:

A laptop akkumulátora nem tölt, csak felveszi a töltést.A töltést az alaplap elektronikájának kell.Mégpedig 11,1 V feszültséggel.A töltő áram nem lehet több, max>>2,5 A!!

Az aksid adata alapján>11,1V 7800 mA! Többet nem is tud felvenni mint a saját adattáblája, hiszen az elektronika nem fog többet adni neki.Ha meg búg, akkor szervizben a helye, mielőtt leégne a géped.

[link]

2015. márc. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!