Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Internetezésre és egy excell...

Internetezésre és egy excell nyilvántartás kezelésére alkalmas-e a MYAUDIO POWER SD 7 Dual-Core Tablet?

Figyelt kérdés

Emailezésre, és egy egyszerű excell tábla kezeléséhez lenne szükségem olyan eszközre, amit könnyen, egyszerűen vihetek magammal.

Arra gondoltam, hogy veszek egy tabletet, hozzá egy billenytűzetet, és egy mini egeret.

A legolcsóbb tablet, amit találtam, at a MYAUDIO POWER SD 7 Dual-Core, 11 forintért, ehhez kb 4 ezer a billenytyűzet, és 1-2 ezer forint az egér. Megéri ezt megvenni?


Nem akarom semmi másra használni a cuccot, csak, és kizárólag email írás/olvasás, hagyományos webböngészés, és egy excell tábla töltése. Tehát nem játsztok vele, nem néznék videót, semmit.

Az internetet wifin kapná.


A kérdésem, hogy a fenti felhasználásra ez a tablet elég-e? Mennyit bír az akksija?


Köszi a válaszokat.



#tablet #MYAUDIO POWER SD 7 Dual-Core
2015. márc. 30. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Olcsó tabbal bármit is csinál az ember gyorsan elmegy a kedve az egésztől. Vacak az összes és hamar tönkremennek. Vagy ha nem akkor a kedves felhasználó töri szét. Az olcsó tab pénzkidobás. A myaudio termékek meg amúgy is azok.

Szóval inkább tedd félre azt a pénz, gyűjtögess hozzá és inkább 30ezer körüli tabokat nézz. Annyiért már vannak egész használhatóak.

2015. márc. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mit jelent az, hogy tönkremegy? Milye megy tönkre? Az akksija? Az oprendszer gabalyodik össze? Vagy mi? Ha vigyázok rá, akkor mi tud tönkremenni rajta?


Milyen márkákat érdemes nézegetni, amik már használhatók arra, amire írtam, és működnek üzembiztosan?

2015. márc. 30. 20:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Ahogy ismerősi körben észrevettem, amikor dúlt a tablet láz és vette mindenki az olcsóbbnál olcsóbb tabokat, vagy az aksi nem bírta addig mint várható lett volna, vagy a kijelző ment tönkre pár hónap alatt. Hiába vigyáz ezekre az ember, egyszerűen annyira kókányolva vannak és a legolcsóbb, legvacakabb dolgokat építik bele az olcsóság kedvéért, hogy nem bírják sokáig (persze vannak kivételek, kibírhatják egész sokat is, de az aksi azokban is 1-2 órás jobb esetben), tönkremennek maguktól.

Aztán ott vannak az állandó fagyások, lassulások amivel nem lehet mit kezdeni.

Volt egy ideig nekem is olcsó tabom, egy idő után már csak arra használtam, hogy youtube-on videókat néztem rajta, max. pendrive-ról filmet, mert egyszerűen hosszútávon kibírhatatlan, hogy netezne az ember, de a billentyűzet lassan veszi amit írsz, mire sikerül beírni újraindul vagy a szokásos alkalmazás leáll hibaüzenettel kilép. És ez nem egyedi eset.

Asusok, Lenovok, az Opendott tab, annyira nem rosszak a 30ezeres kategóirában. Esetleg még a WayteQ. Vagy nem tudom mennyire kell belemászni az excelbe, de lehet egy Windows-os tabbal jobban járnál, márcsak a normálisabb táblázatkezelő program miatt is.

2015. márc. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!