Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A HDMI kábel- ben mekkora...

A HDMI kábel- ben mekkora feszültség van, és tönkre tudja tenni a kijelzőt ha magas az átvitt feszültség?

Figyelt kérdés

És a VGA tud többletfeszültséget átvinni HDMI-n kerestül a TV-re (kijelzőre)és ezzel tönkretenni azt? Vagy fordítva, a tv a VGA-ra esetleg?

Mert az gyanítom nálam valami ilyen gond lehet.

Hol lehet lemérni a VGA feszültségét és az esetleges zárlat-ot hogy lehetne ellenőrizni?


Abból gondolom, hogy egy ideig működödd minden rendesen, de mióta beraktam az r9 280 windforce vga-t, rendellenes dolgok történnek.

Először a bios-be belépve szét van esve, egymásra van csúszva a kép.Én használtam tovább és most 2 hónap elteltével, fekete képernyő vagy szürke.

Kaptam kölcsön egy másik tv-t, ezzel hibátlanül működött volt kép bios is rendben volt, de ma reggel mikor bekapcsoltam külömböző színekben villant a kép de betöltött a windows, pár perc után viszont 4-5 ször eltünt a kép, majd visszajött, tehát itt is kezdődik valami hiba.

Egy másik új HDMI-kábellel is ugyan az a hiba, úgyhogy nem a kábel rossz.


Köszi!



2015. márc. 31. 09:23
 1/5 A kérdező kommentje:
ui.: a gépben több ati vga is ki lett (újak) próbálva az egyik tv-vel ott mindháromnál ugyan az a hiba, beraktunk egy Nvidia vga-t és semmi hiba.
2015. márc. 31. 09:25
 2/5 Tengor ***** válasza:
Táp típusa?
2015. márc. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ez a gép:

[link]

2015. márc. 31. 09:35
 4/5 A kérdező kommentje:

Másik gépben ugyan azzal a tv-vel is produkálja a hibát a VGA vagy nem tudom mi.

Másik gép másik vga (ati) ugyan az a hiba.

2015. márc. 31. 09:37
 5/5 A kérdező kommentje:
Most egy lg led tv-re van kötve de kezdődnek a hibák.
2015. márc. 31. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!