Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik videokártyát vegyem és...

Melyik videokártyát vegyem és miért?

Figyelt kérdés

asus gtx970 strix


gigabyte gtx970 g1 gaming


msi gtx970 gaming


és milyen tápot vegyek hozzájuk?



2015. márc. 31. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
KB egy szinten vannak de kell nekik egy 550W-s táp vagy egy 500W-s
2015. márc. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mivel ez gtx, hacsak nem amd-s processzorod van egy fsp 400 hexa is elég, de én inkább egy fsp raider 550-et vennék, több áramot tud leadni a 12 V-os szálon.


Különbség itt igazából a méretben meg az árban van. a gigabyte nagyon hoszzú, 32 cmes kártya, míg egy msi csak 24. gigabyte olcsóbb, viszont 5ből 1 nyikorog meg zajong, szóval ki lehet fogni jót-rosszat egyaránt. msi valamivel megbízhatóbb. Asusnál meg már csak kb a márkát fizeted, hűtése egy szinten van msi-vel.

Nekem gigabyte gtx 970 g1 gaming-em van és teljesen elégedett vagyok vele, de ha van rá pénzed, nyugodtan mehet msi is bele, igazából rajtad áll.

2015. márc. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"KB egy szinten vannak de kell nekik egy 550W-s táp vagy egy 500W-s"


Miért kéne?Honnan a fenéből szeded ezt?

A GTX970 egy húzott 3770K-val is 250W-t eszik a konnektor felől,ami úgy 230W-os fogyasztást jelent.

Akkor hova kell akkora táp?

Egy sima i5-el még ennyi sincsen.


"mivel ez gtx, hacsak nem amd-s processzorod van egy fsp 400 hexa is elég, de én inkább egy fsp raider 550-et vennék, több áramot tud leadni a 12 V-os szálon. "


Mit jelent az hogy "mivel ez gtx"?

Miért baj ha AMD processzora van?Mert 15-20Wal többet eszik alapon?

Hexa meg a Raider 550W között pedig hatalmas rés van,mind árban,mind kategóriában.


Kérdésre,sokan a Gaming-et tartják a legjobbnak.

2015. ápr. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előzőnek annyit, hogyha valakinek combos AMD CPUja van az megeszik 220w-ot is lásd fx-9370 és fx-9590. Persze egy 8350 alapon 125w-ot eszok de ott is megugorhat szépen a fogyasztás. Persze feltételezzük, hogy nem az első két CPU-ja van a kérdezőnek. :)
2015. ápr. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!