Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A ramjaim müködnének együtt?

A ramjaim müködnének együtt?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem 2x2gb corsair 1066mhz ddr2 es memóriát. Előtte 1x2gb 800mhz volt benne. Az "új" ramok most duallban müködnek 1066on, és ma beletettem melléjük a régi 800assat is, de vissza állítottam a ram frekvenciát biosban auto ra. A kérdés hogy a 800mhz es müködne 1066on ha úgy állítom be?

egyébként a régit azért cseréltem le, mert sürün kékhalál volt miatta, és a memtestek is hibát észleltek, de ma egy másik gépben kipróbáltam, teszteltem és semmi baj vele, ezért gondoltam hogy vissza teszem a gépembe!


2015. márc. 31. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, legalábbis nem feltétlenül. Az elég extrém tuningnak minősülne, így szinte kizárt, hogy összehozod, mind a 3 modul 800MHz-re csökkenne.
2015. márc. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem is kizárt...
2015. márc. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudtok olyan programot amivel Windowson belül meg lehet nézni hogy hány MHz működnek egyenként a ramok?!
2015. márc. 31. 22:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos a leggyengébb láncszem óra jele fog érvényesülni.

Ebből nem lehet átlagot kihozni, bár sokan örülnének neki velem együtt.

2015. márc. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!