Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért teljesít rosszabbul a...

Miért teljesít rosszabbul a telefonom?

Figyelt kérdés
Samsung galaxy note 3 mobilom van. Pár hete letöltöttem egy bemchmar programot a Google play-ből. Az a neve hogy Pi. Azon az elven működik hogy kiszámoltatja a pi-nek az első 10 millió számjegyét ezáltal mérve a processzor teljesítményét. Nekem elsőre 29 másodperc alatt számolta ki. Többször is megmértem azokban a napokban és mindig kb 29-30 másodperc alatt végzett. Most nem tudok 45nél jobb eredményt kapni. Gondoltam arra is hogy túl meleg a processzor kikapcsoltam a telefont fél órára utána bekapcsolas után egyből mértem és 48 mp. Gondoltam hogy bekapcsolaskor még sok program indul el a háttérben szóval vártam egy órát úgy h a telefon be volt kapcsolva utána mértem és akkor is rossz eredményt kaptam. Normál használat közben is rossz az eredmény. Nem tudom miért van ez de eléggé bosszant. Igaziból ez rosszabb teljesítmény, mint amit egy galaxy s4 produkálna. mitől lehet ez?

#telefon #Benchmarks
2015. ápr. 1. 20:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!