Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ti felragasztottátok a gépre...

Ti felragasztottátok a gépre a matricákat, amiket adtak az alkatrészekhez?

Figyelt kérdés

Vettem egy pár hete új alkatrészeket, most pedig amikor ki akartam dobni a felesleges dobozokat, akkor láttam, hogy kaptam pici matricákat, tudjátok, amiket a laptopok sarkába is szoktak rakni.

Ti azokat fel szoktátok ragasztani?



2015. ápr. 2. 22:30
 1/10 hypno ***** válasza:
100%
Nem. Bazári dolog.
2015. ápr. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az attól függ.Ha van egy szerintem jól kinéző gépházam,nem aggatnám tele minden hülyeséggel.
2015. ápr. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, nekem a gépház (Sharkoon Vaya) elejére föl van ragasztva egy Kingston HyprerX, Asus és Intel Core i5 matrica. Továbbá a Samsung SSD-m matricájva a monitor talpazatán van. Szerintem jól néz ki, nekem legalábbis tetszik.
2015. ápr. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A régi gépemről viszont nincs az a pénz, amiért leszedném a Windows XP és az Intel Pentium 4 matricákat :D
2015. ápr. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én fel szoktam ragasztgatni, ha ízlésesen el tudom helyezni és beleillik a színösszeállításba. Tartsd meg a matricákat, nem feltétlenül a gépházra kell ragasztani, nekem pl.: a ruháspolcom ajtaján belül egy kiló ilyen matrica van, még egy régi Abit IP35 pro alaplap teljes rajzát ábrázoló matrica is van, amit még anno ahhoz kaptam. :)
2015. ápr. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Hát a jelenlegi házam van vagy 15 éves, de inkább több.A hátuljáról hiányzik 1-2 fém lap, az elején pedig csak azért van berakva egy régi cd olvasó, hogy ne legyen rajta csúnya lyuk. Legalább ha jön egy betörő, eszébe nem jutna ellopni...

Azonban szeretnék egy ilyen házat majd: [link]

Talán erre?

2015. ápr. 2. 23:04
 7/10 anonim ***** válasza:
Elég érdekes ház, én erre személy szerint nem ragasztanék semmit.
2015. ápr. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem egy 17éves házban van jelenleg a gépem.ezelőtt egy HP compaq házban volt,csak a mostani lap nem fért bele.na az a hp ház tele volt ragasztgatva mindenféle szir-sz rral,és jól is néz ki:) a mostani fehér gépházra nem raktam semmit,az valahogy így néz ki jól(azt leszámítva hogy a 2 CD író helyére beraktam 2 ventillátort,mert a 6magos 4.8-as proci így nem melegszik túl 10percenként)
2015. ápr. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mindenképpen ilyen kockát szeretnék, semmiképp sem állót. Hasonló árban van a Raidmax Hyperion, de szerintem ez attól mutatósabb. Azon az a kék csík nem tetszik. Más olcsóbb mATX házat nem nagyon láttam, amibe befér egy nagyobb videókártya is.
2015. ápr. 2. 23:14
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem, már felnőttem.
2015. ápr. 3. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!