Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan értessem meg hogy nem...

Hogyan értessem meg hogy nem én tehetek róla hogy nem működik a laptopja?

Figyelt kérdés
Apám barátnője most költözött ide, egy kb 6 éves laptopot használ amivel önmagában nincsen semmi baj egy alap 2 magos core2duo. De egy még 6 éve telepített 32 bites vista döcög rajta, tele vírusokkal, laggol forrósodik mint az állat, a hűtője szerintem tele van mocsokkal, és fél óra míg csatlakozik neki a wifi-re és utána is állandóan megszakad neki stb. de meggyőződése hogy én állítgatom a routert hogy neki ne legyen nete és ha mondom neki hogy 3,14csába ki kéne takarítani/pasztázni meg egy normális rendszert telepíteni rá mert ez már tele van szeméttel. Az egész egy kókányolt szar kb 50 db toolbar van a böngészőjébe telepítve, de azzal érvel hogy az előbb még jó volt és neki tökéletes a gépe.. Tudnék neki segíteni, de nem engedi mert én biztos tönkreteszem neki a gépét. Mit csináljak ezzel az idióta 3,14csával? Ezzel a zsenivel?
2015. ápr. 3. 16:19
 1/3 Tengor ***** válasza:
Semmit. Küld szervizbe, csinálják ők a gépét. A faterod meg hívjon egy szakit, aki kijön, megnézi a routert és megállapítja, hogy rendesen van beállítva.
2015. ápr. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De apámnak is én csinálom a gépét néha meg öcsémnek mindenkinek és minden flottul tökéletesen megy, ha meg neki is megcsinálhatnám amit fentebb írtam plusz ha akkor is szar még akár wlan adaptert is tudok neki benne cserélni mert tele vagyok alkatrészekkel is. A router pedig tökéletesen be van konfigurálva...
2015. ápr. 3. 16:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Tengor tökéletesen leírta. +1 tőlem is a véleményéhez. Egy nagy adag élettapasztalatra utal.


Te meg még fiatalon állsz hozzá, csak később látnád be, hogy igazunk volt.


Szóval szard le, csináltassa meg szervizbe egy 10esért, apád fizessen egy kiszállást hogy megnézik a routert és akkor kb. 15E-be lesz az, amit te ingyen megcsináltál volna. Nem neked fog fájni. Egyébként úgysem lenne értékelve, akkor meg minek törnéd magad? Ha véletlenül valami épp akkor menne tönkre, egy életre hülyegyerek lennél.


Ha most arra gondolsz, hogy de úgyis neked van igazad, csináld, majd rájössz te is.


Valakinek nem lehet segíteni. Épp azért, mert azt hiszik, ők okosabbak, de csak te látod, hogy nem :).

2015. ápr. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!