Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez az Asus vezetékes egér,...

Ez az Asus vezetékes egér, megfelel hobbiszintű játékra (max 5k-t költenék egérre)?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2015. ápr. 3. 18:58
 1/4 BM-Striker ***** válasza:

Miden olcsó egér megfelel hobbiszintű játékra.


Akkor gondolkozz majd drágább egérben, ha már tudom mire nem jó neked az olcsó.

2015. ápr. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Már jó párszor leírtam, de hogy megértsd neked is megteszem:

"hobbiszintű" játékra teljesen mind1, hogy milyen egeret veszel. Akár egy 200 ft-s piaci egéren is tökéletesen tudsz játszani.

Ami fontos: Semmi értelme nincs kérdezni, hogy milyen egér ez, milyen egér az. Mindenkinek más-más egér a kényelmes. Lehet, hogy ami az én lapát kezembe kényelmes azt te meg se tudod fogni a kezeddel.


Azt csináld, hogy bemész a legközelebbi számtech boltba és megfogsz párat. Ami a legkényelmesebb azt megveszed. Ennyi

2015. ápr. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az oké, nem kényelmességre kérdeztem, nekem is lapátkezem van, de notebookhoz nem akarok hatalmasat venni. hanem hogy mennyire bóvli? mert a mostani modecom egerem fél év után tönkrement..
2015. ápr. 3. 19:05
 4/4 Toga Aty ***** válasza:
Ha fél éven belül tönkre ment akkor irány a bolt egy cserére,ennél jobb egér nincs a világon ami félévente új. :) Nekem is Modecom settem és 2 év garancia van rá.tehát hajrá.De valóban bármilyen egér jobb mint egy laptop tapi vacak.
2015. ápr. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!