Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen processzort ajanlanatok...

Milyen processzort ajanlanatok 100-120 euros arban? Jatszasra hasznalnam. En az fx 6300 ra gondoltam, de intel is lehet.

Figyelt kérdés
2015. ápr. 3. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:

FX 6300-hoz norm lap is illik,nem beszélve a hűtőről.

Egy jó lap FX-hez 22k-nál kezdődik.

A norm. hűtő kb 8k-tól.

Ami : ~ 31k + 22k+8 =61k

Viszont i5 4460 50k + b85 lappal is megy,ami 14k-tól kapható,ergo az i5 3k-val drágább csak

2015. ápr. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha nem akarja durván húzni, akkor az alaphűtő is tökéletes rá. Az utóbbi időben eléggé túlmisztifikálják a dolgot, no meg sokan vannak, akik stock coolerrel akarják 4,5Ghz-re húzni a procit, akkor persze hogy mindig max RPM-en fog pörögni a venti, hisz nem arra lett tervezve. Szerintem a max RPM-mel sem vészes egyébként, ha fent van a gép oldala akkor kb észre sem venni.


https://www.youtube.com/watch?v=T0weRRRZ2vA


Persze ha telik i5-re akkor nyilván én is azt ajánlom, azonban ha nem, akkor tökéletes budget választás az FX 6300.

2015. ápr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A nemsokára érkező directX12 és Vulkan API miatt én nem ajánlanék 2 magos procit, hiába teljesít jelenleg jól. Az igazi AAA címek nemsokára már tényleg igényelni fogják a négy magot, s nem csak a kamuteljesítmény miatt, hanem azért, mert a gépek (remélhetőleg) végre ténylegesen ki tudják majd használni azt, ami bennük rejlik.
2015. ápr. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Toga Aty ***** válasza:
Ha mindig várnánk valamire akkor sose vennénk semmit.
2015. ápr. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
# 5 Ezt ide címezted? Ha igen: Nem azt mondtam hogy várjon, hanem azt, hogy ne vegyen kétmagos procit, mert könnyen megeshet, hogy nemsokára (értsd: akár már idén, de egy-két éven belül) nem fogja bírni az AAA játékokat. (persze ez nem biztos, de számtechben ugye semmi sem biztos)
2015. ápr. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Toga Aty ***** válasza:
Ez egy kombinált kérdés,a vga a fő egy játék számára,jó vga+gyengébb proci jó játék,erős proci+olcsó vga rossz játék.Függ a monitor képfelbontástól,17" 1280*1024 vagy 32" 4k-s,Egy pc-t összeépítünk minden komponenst számba kell venni,és miután teljes a kép utána állítunk össze egy összhangban lévő gépet,persze ha pénz nem számít akkor bármit :).De aki AAA játékot akar játszani az bizony nyúljon bele a zsebébe mert különben csak rossz érzése lesz.
2015. ápr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!