Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért húzza a legtöbb ember a...

Miért húzza a legtöbb ember a prociját?

Figyelt kérdés

nagyobb az esély az elromlásra nem?

tapasztalat szerint meddig birja [tegyük fel 1ghz-t húztuk]?


2010. febr. 18. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
elvileg 30%ig teljesen biztonságosan lehet húzni a procit. nekem egy AMD x2 64 5000+ van és 2.6ról 2.9 re van felhuzva semmi baja sincsen :)
2010. febr. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
annyit nem nagyon bírnak a procik gyári hűtéssel de én nem hallottam még olyanról aki 0,7 GhZ-nál jobban húzta volna a prociját de gyári hűtővel is simán lehet húzni egy 0,2 -öt általában
2010. febr. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a nagyobb teljesítmény eléréséért húzzák. Hogy mennyit lehet az procifüggő, de gyári hűtővel max annyit érdemes amit fesz emelés nélkül még bír, ha már feszt is emelsz erősebb hűtő kell.
2010. febr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem e 5200 asom van ami ugye 2,5 Ghz 3,33 Ghzen használom alulfeszeléssel tehát a gyári 1,28V helyett 1,25V, ami 1,2V valos a dropp miatt...Járt már 4Ghz-en is és semmi baja. Ha nem értesz a tuninghoz bele se kezdj, vagy ha belekezdel keress valakit aki ért hozzá és magyarázza neked, hogy mit hogyan csinálj. Intel v Amd CPU ról van szó?
2010. febr. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
intel e 7500as és még egy 3-4 évig nem akarok újat:) csak azért mert nem akarom h elromoljon
2010. febr. 19. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!