Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért kap állandóan kékhalált...

Miért kap állandóan kékhalált a gépem?

Figyelt kérdés
5 hónapja van meg a gépem és nemrég telepítettem újra. Újratelepítés előtt egyszer kaptam csak kékhalált,de mióta újratettem,azóta folyton. Egy nap 10x simán. Néztem a ramot,de jól be van téve,még egy másik üres helyre is áttettem,de még mindig. Ez miért lehet? Tönkre tud ettől menni a gépem?

2015. ápr. 5. 19:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Általában kiírja a hiba okát.

Készíts képet a kék halálról, akkor esetleg majd többet is tudok mondani.

Lehet egyébként processzor hiba is

2015. ápr. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

[link]



Ezt írja ki,de van hogy csak beragad a gép,lilla és kék foltos lesz minden és a hang elkezd recsegni.

2015. ápr. 5. 19:18
 3/10 anonim ***** válasza:
Szóval a hardverekhez nem nyúltál, csak a wint telepítetted újra? Nem lehet hogy rossz drivereket raktál fel?
2015. ápr. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Elvileg a drivereket maga rakta fel,én nem
2015. ápr. 5. 19:27
 5/10 anonim ***** válasza:
Windows Update-n keresztül töltöttél le drivert? Ez lehet az egyik ok, innen csak ritka esetben szabad drivert letölteni. A másik ok, hogy te nem telepítettél semmilyen drivert. Az üzenet szerint a videókártya drivere nem megfelelő.
2015. ápr. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor formázd újra, és te magad rakd fel a drivereid, mert itt véleményem szerint szoftveres probléma lesz.
2015. ápr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm :) megpróbálom :)
2015. ápr. 5. 23:35
 8/10 anonim ***** válasza:
szoftver hiba
2015. ápr. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én is azt javaslom, hogy telepítsd újra a windowst aztán amit kaptál hozzá drivereket (alaplapi + videókártya) azokat tedd fel, vagy a gyártó honlapjáról töltsd le az újat hozzá

Utána menni fog szerintem.

2015. ápr. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Srácok,nagyon szépen köszönöm a tanácsokat :) Megpróbálom :)
2015. ápr. 6. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!