Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » ! SÜRGŐS! Emiatt az eset...

! SÜRGŐS! Emiatt az eset miatt adnak egy új laptopot vagy elkülik szervízbe vagy visszaadják a pénzt? Történet a leírásban!

Figyelt kérdés
Csütörtökön vettünk egy laptopot (Lenovo Z50-75 típusút) a Laptop.hu-nál. Ma észrevettem a képernyőn egy pixelhibát (nem tudom hogy van-e még több egyelőre csak ezt vettem észre.Mivel ugye még 3 napon belül vagyunk ,ezért nem tudom hogy visszaadják a pénzt,vagy elküldik szerízbe vagy adnak helyette egy új ,ugyanilyen laptopot? Előre is köszönöm a válaszokat!

2015. ápr. 5. 20:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát pénzt nem hiszem vissza adnak vagy adnak egy újjat 30% vagy el küldik szervízbe 70%
2015. ápr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 lali51 ***** válasza:
Ha a neten rendelted 8 napon belül elállhatsz a vásárlástól.
2015. ápr. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
csak ha van rá pixel garancia..
2015. ápr. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Cserélni nem fogják, sőt, garanciáztatni se biztos (ha van külön pixelgarancia, csak akkor), így amit tehetsz az az, hogy

1. rákérdezel náluk

2. elállsz a vásárlástól


Amennyiben elállsz, vedd figyelembe, hogy 15-30 napon belül fogják csak visszafizetni a pénzedet, tehát több, mint két hétig biztosan nem látsz belőle egy forintot sem.

2015. ápr. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
A boltban vettük,és azt mondta a srác hogy ha pixelhiba van akkor hozzuk vissza. Nem tudom még valami olyasmit is mondott hogy kicserélik vagy elküldik szervízbe de errre már nem emlékszek pontosan
2015. ápr. 5. 21:05
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha van rá 3 napos pixelgarancia, akkor jól jártál. Ha nincs, akkor is szerencséd van, mert 14 napon belül, ha neten vetted, mondhatod, hogy bocs, mégsem kérem, kötelező nekik visszavenniük. De asszem, ha 3 napon belül vagy, akkor kötelező nekik cserélni.
2015. ápr. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
3 napon belül vagy, így a csere lenne a legjobb megoldás a számodra, remélem ez a netes rendelésre is vonatkozik. A pixelhiba nem javítható, nem szerviz, csere. Ha meg nem akarják, mivel netes rendelés, az átvételtől számított 14 napon belül elállhatsz a vásárlástól.
2015. ápr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
pixelgaranciát külön kell venni? Nem neten vettem. Igen kedden jönne csak a második nap.
2015. ápr. 5. 21:14
 9/16 anonim ***** válasza:
Személyesen, a boltban vetted? Így három munkanapod van hiba miatt visszavinni és cserét kérni.
2015. ápr. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
igen boltban vettem és kedden lenne a második munkanap mert csütörtökön vettem.
2015. ápr. 5. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!