Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért jobb egy játékot SSD-re...

Miért jobb egy játékot SSD-re telepíteni a sima merevlemeznél? Gyorsabban tölti be vagy több fps lesz?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 5. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsabban tölti be, illetve az átvezető képek is rövidebb ideig tartanak. Mondjuk ez már sokszor zavaró is lehet, nekem pl a skyrim ssd-n van, és egy átvezető szöveget sem tudok elolvasni, pedig csak 1-2 sorosak, olyan gyorsan vált.
2015. ápr. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
több fps-ed nem lesz
2015. ápr. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsabban tölt be, de több fps-ed nem lesz. Nekem az oprendszeren kívül a World of Tanks van még SSD-n, de kicsit zavaró, hogy már 50 másodpercnél bedob csatába :P
2015. ápr. 6. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
SSD-re játékot értelmetlen telepíteni. Csak gyorsabb az átvezető és a pálya betöltés, és ha kiváycsi vagy a szövegre akkor meg else tudod olvasni. SSD-re csak oprendszert és office, ps, videovágóprogramot érdemes telepíteni mert azoknál értelme is van a gyorsuléásnak, játéknál semmi haszna.
2015. ápr. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
240 gigáson gondolkoztam hogy férjen rá pár játék is de ezek szerint akkor nekem bőven elég ha csak a rendszernek veszek egy nagyon kicsit?
2015. ápr. 6. 12:54
 6/8 anonim ***** válasza:
120ast vegyél rendszernek
2015. ápr. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
miért kell 120? 60ason is elfér
2015. ápr. 7. 15:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Szabad helyet is kell hagyni, úgy 10%-ot, hogy ne lassuljon be az SSD.
2015. ápr. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!