Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri rákölteni a maxos...

Swentiki kérdése:

Megéri rákölteni a maxos gépre? Többi lennt.

Figyelt kérdés

Eljött az idő amikor meguntam hogy videóvágás és stream vagy éppen játék közben gondolkodik a gépem és ha összeraknék egyet megérné hogy 390ezerért megvegyen ezt?:

CPU: intel i7 5820k

Lap Asrock killer 2011/3-as

Ram: 16GB ddr4

Hát+táp: Tt+Tt 630w berlin

SSD:120gb+1T HDD

VGA: r9 270/280

tehát megéri megvenni vagy még sok lenne hisz amire kihasználnám lejárna a gari. nemtudom mit tegyek help



2015. ápr. 8. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Hacsak nem egész nap dolgozol a gépen akkor nincs értelme az LGA2011-nek elég az 1150-es is és akkor mehet bele erősebb VGA is ha a játék is fontos.
2015. ápr. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Ez így nagyon nem jó...

Nem, nem éri meg én most használtan vennék 1155ös tokozással Ivy Bridge-t, az most a jó vétel mert Haswell sőt Haswell refresh se sokkal erősebb de jóval drágább és mehet mellé valami brutál vga pl r9 290 jó árasítva.

Ez ütős lenne ár-érték árnyban.

2015. ápr. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
9%
Attól függ ( részben) h milyenek a többi cuccaid... Én pl néztem h van 350k a gépre és összeraktam annyiért de igen ám csak ahhoz még monitor egér billentyű hangfal meg még sorolhatnám szval legalább 120-150 k alsó hangon ha jó akardz venni... Am ha maxon akarsz játszani akkor érdemesebb lenne benevezni egy erősebb videókártyára mert ezzel a processzor az sorhajó de a kártya csak egy brig ha érted és nem lehet kiszámítani milyen ütemben fejlődik a számítástechnika mert lehet h jövőre kifejlesztenek vmi újat amihez írt programok nem lesznek kompatibilisek ezzel... De ha meg így állsz hozzá akkor soha nem fogsz venni semmit de ha ebben az árkategóriában mozogaz akkor én tápból corsair vagy fsp ramból corsair lehetőleg 1866 mhz vagy gyorsabb videókártya r9 290 vagy 290x vagy 970 és még számítani kell a ház ha jót akarsz 20-30k meg egy jó hű az szintén ha engem kérdezel én bitfenix vagy aerocool házat vennék bár az előbbi brutál drága és corsair vízhűtést de ha álábbadsz a proccesszorból akk meg lehet nem is kell vízhűtés de hát hiába a minőségnek ára van
2015. ápr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
És ne vegyél 3. Generációs processzort ( ivy bridge) jövőre kijön az 5. Gen akkor már nem fogsz maxosan játszani vele de talán már most se és ahhoz sok pénz h a kukába menjen de ha a játék a fontos akkor gtx 970 vagy r9 290 ha sok pénzed van akkor x és egy tuningolható i5 de ahhoz olyan alaplap is kell
2015. ápr. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyebkent konkretan szeretnel egy gepkonfigot vagy csak tippekwt es otlet eket?
2015. ápr. 9. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!