Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Telepítéskor véletlenül...

Telepítéskor véletlenül megformáztam a ketté osztott winyóm vissza lehet állítani?

Figyelt kérdés

Jó ideje ketté osztva használom a winyóm.. 5-6 éve.

Egy 51 gigásra és egy 97-esre utóbbin tároltam képek zenék stb..


Telepítéskor véletlenül megformáztam a 97 gigásat...

Miután észleltem hogy nem jóra mentem.. rámentem az 59 gigásra ott írta hogy felülírja majd az a adatokat.. a telepítéshez, rámentem arra hogy mégse utána rámentem az érintett formázott lemezre ezzel " megvizsgálván " hogy hátha még rajta találhatóak az adatok és ezt a figyelmeztető üzenetet kapom ezután rámentem hogy oda telepítem a win7-et amit megszakítottam mg 0%-nál..


Ezek után újra telepítettem a már eddig használt 59 GB-osra.

Majd próbálkoztam a Google-n keresni megoldást a problémámra.. de igazából nem találtam meg csak részben.


Letöltöttem a testdisk nevű progit a megadott utasításoknak megfelelően amit itt olvastam:


[link]


Ezután a 2-ik lépésnél elakadtam nem látja a program ezt a meghajtót.

Természetesen elérhetővé tettem az elérési utat telepítés után.


DE

Nálam ezt látja nagy valószínűséggel csak az elsődlegest az 51 Gb-osat.. és nem látha a 97-est..


[link]


[link]


[link]


[link]


Bocsánat ha kicsit hosszúra sikerültem de nem vagyok egy számítógép guru ezért bízom.. a hozzá értő szakik segítőkészségében.


Egy kicsit szájbarágósan ha lehet..


Mi lehet a megoldás?? esetleg egy másik program? arról is részletes leírást kérnék szépen.


Előre is nagyon szépen köszönöm.



2015. ápr. 10. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem csak a fájlrendszer sérült. Nem csináltam még ilyet de partíció Recowery programmal szerintem visszanyerhető a tárolt adat.

Szerintem telepítsd föl az 59GB-osra a rendszert majd windows alól próbálj meg Recowery programot használni hozzá.

2015. ápr. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vagyis a másik partícióhoz.
2015. ápr. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 spPeti válasza:

Ha nem látod a sajátgépbe magát a meghajtót (D:)

Sajátgép (jobb klikk) kezelés lemezkezelés a fekete megnemparticionált területen. add hozzá új particióként.

Ha viszont van partició de nincs betűjel akkor add hozzá a betűjelet (Meghajtóbetűjel és elérési út módosítása). Na itt visszakapaod a particiót.

A visszaállítás egy másik kérdés. :)

Szedd le az easeus particó managert én már használtam nagyon jó. Arra figyelj oda addig ne másolj rá egy darab fájlt se mig vissza nem állítottad. Lehet sokáíg fut még az is lehet h 20 órát is el fog szarakodni de megéri. :)


Remélem segítettem

2015. ápr. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 spPeti válasza:

bocs rosszull írtam:

easeus getdataback

2015. ápr. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi szépen de kellene nekem egy serial szám is hozzá demo verzióba egy sapka szart se ér.. :)
2015. ápr. 11. 01:31
 6/6 A kérdező kommentje:
Semmire nem jutottam még mindig várom a hozzáértő emberek segítségét köszönöm.
2015. ápr. 12. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!