Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valószínű hogy a vidkari kezd...

Sonixxx kérdése:

Valószínű hogy a vidkari kezd elhalálozni? Vagy tényleg a D-SUB os monitor a ludas? (Bár közel fél évig nem csinálta csak az újra rakások után. ) A catalyst-ből is a legújabb béta van fent. Ötletek?

Figyelt kérdés
Már régebb óta használok 2 monitort win 8.1 el. Nemrég újra húztam a gépet, egy újabb win 8.1 el. Ettől kezdve a gép borzalmas laggolásba kezdett. Nem hogy a videók vagy a játékok de még az asztal is szaggatott. Vissza raktam a régi 8.1 et de fojtatja. Lefrissítettem mindent amit csak tudtam többször Avast-tal átvizsgáltam a gépet de semmi. Egyik haverom azt mondta hogy a 2 monitor a gond. A fő monitorom HDMI-n a kisebb D-SUB os monitor amit DVI-os átalakítóval használok. Szerinte ez zavarja be. De régen semmi ilyen gondom nem volt. A Vidkarim AMD 6850 Procim AMD 960T 8 gb ram + a rendszer egy 120 as OCZ SSD-ről indul.

#AMD #HD6850 #2 monitoros probléma #HDMI D-SUB
2015. ápr. 12. 06:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha esetleg szerelted a gépet, akkor érdemes ellenőrizni, hogy megfelelően be van-e dugva a vga(előfordult már, hogy néhány mm miatt borzasztóan beszaggatott kb minden amit csináltam, egy kicsit megmozgattam a kártyát és rendbejött). Ha ez nem játszik, akkor próbáld meg egy régebbi driverrel, nem mai kártya, néha előfordul, hogy az újabb driverekkel nem remekelnek ezek.

Az ismerősöd teljesen inkompetens, ne hallgass rá. A dsub relatíve magas felbontásig teljesen jól működik(és amikor nem működik, az sem szaggatásban nyilvánul meg).

2015. ápr. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Vissza raktam egy 2012-es drivert eddig jónak tűnik. Remélem ilyen is marad! Erre totál nem gondoltam köszönöm :)
2015. ápr. 12. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!